Pięciu pretendentów z lukami prawnymi pozostałymi po terminie handlu MLB

Każdy zespół wprowadza termin handlu z listą życzeń. Nikt nie dostaje wszystkiego, czego chce — nawet jeśli są w San Diego, może teraz tak się czuć.

Nie ma idealnej listy. W najsilniejszych klubach zawsze są dziury, są małe problemy, które front office i menedżer muszą próbować rozwiązać, mecz po meczu.

Zanurzmy się w kilku z tych potencjalnych bolesnych punktów, koncentrując się na rywalach. Użyjemy kilku podstawowych kryteriów: Jeśli drużyna przeciwna ma zestaw stron, które według bWAR osiągnęły co najmniej połowę odchylenia standardowego poniżej średniej i projekty, które mają być kontynuowane na tym poziomie do końca sezonu, mogą również być na tej liście.

Poniżej znajduje się lista dziur, które mają największy potencjalny wpływ na polowanie na tytuł, wraz z kilkoma możliwymi rozwiązaniami. Rankingi miejsc są podane dla każdego miejsca: sezon do daty i prognoza, na podstawie WOJNY sezonowych produkcji baseball-reference.com do tej pory i prognoz FanGraphs na pozostałą część sezonu.


pozycja problemowa: Druga baza (od 19. sezon, pozostały 28. sezon)

Bezczynność Chicago w sprawie ostatecznego terminu była niepokojąca, chociaż mogła być bardziej odzwierciedleniem słabości systemu niż brakiem zachęty do poprawy sytuacji. Nie ma miejsca, w którym White Sox potrzebuje więcej awansu niż podstawa dwa, przez resztę sezonu spada o 1,6 odchylenia standardowego poniżej średniej. Gratulacje: To największa luka pozycjonująca w drużynie przeciwnej.

READ  Kucherov strzela do fanów Montrealu, ale mówi prawdę podczas epickiej konferencji prasowej

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top