iPad 2021 z 256 GB pamięci (i gniazdem słuchawkowym) kosztuje 80 USD

Pierwotnie wyceniony na 479 USD, 256 GB iPad 9. generacji jest obecnie obniżony do 399 USD w Walmart, jak dotąd najlepsza cena. Chociaż ten iPad używa procesora A13 Bionic zamiast szybszego M1, który można znaleźć w innych modelach, nadal ma wystarczającą moc dla każdej aplikacji. A 10,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2160 x 1620 prezentuje się znakomicie. Głównym punktem sprzedaży może być gniazdo audio 3,5 mm, w zależności od osoby. Plotki głoszą, że następny iPad Apple może całkowicie pozbyć się gniazda słuchawkowegochociaż nie będziemy wiedzieć na pewno, dopóki Apple tego nie pokaże.


2021 iPad (Wi-Fi, 256 GB)

Najnowszy iPad klasy podstawowej firmy Apple to niewielka aktualizacja, z nowym chipem A13 Bionic i przednim aparatem 12 MP, który obsługuje funkcję Apple Center Stage.

Nawet bez wydajnej karty graficznej Asus ROG Flow X13 jest bardzo przyzwoitym laptopem do gier i innych zadań. Regularnie wyceniony na 1 599,99 USD, Best Buy obniżył Flow X13 do 1 299,99 USDTo najniższa cena w historii tego kabrioletu 2 w 1.

13,4-calowy Flow X13 wyposażony jest w wyświetlacz 1920 x 1200 z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Warto zauważyć, że ma proporcje 16:10, dzięki czemu na ekranie będzie można zobaczyć więcej treści naraz. Jest zasilany przez procesor AMD Ryzen 9 6900HS, który jest tam z najlepszym mobilnym procesorem AMD. RTX 3050 Ti osiągnie swoje granice, jeśli spróbujesz uruchomić wymagające tytuły na wysokich ustawieniach graficznych, ale powinien zapewnić solidne wrażenia w grach z oczekiwaniami w ryzach. Asus tworzy zewnętrzny procesor graficzny dla X13, który zawiera RTX 3080 Może znacznie poprawić wydajność tego laptopa, ale kosztuje mniej więcej tyle samo, co sam laptop. Czytać 2021 Recenzja modelu Flow X13.

Asus ROG Flow X13 jest podłączony do XG Mobile.

Asus ROG Flow X13

Chociaż możesz kupić ten 13-calowy laptop 2 w 1 wraz z zewnętrznym wzmacniaczem karty graficznej za 3000 USD, jest to świetna wartość sama w sobie, jeśli chcesz grać w zwykłe gry.

Office Depot obecnie obniża niektóre akcesoria Logitech o 20 USD, gdy użyjesz kodu TECHNOLOGIA SAMODZIELNA kiedy wychodzisz. Ta promocja obejmuje klawiatury Logitech MX Keys i MX Keys Mini oraz bezprzewodową mysz Logitech MX Vertical i Signature M650. Nie jest to duża zniżka, ale sprzęt Logitecha rzadko odnotowuje spadki cen. Omówię niektóre z moich ulubionych.

Klawiatury z serii MX Keys mają podobny wygląd i działanie do klawiatury Magic Keyboard firmy Apple, obsługiwanej za pomocą niskoprofilowych klawiszy nożycowych i wyposażonej w podświetlane klawisze. Oba modele można podłączyć do urządzeń przez Bluetooth lub dołączony bezprzewodowy klucz sprzętowy 2,4 GHz. Z kodem użytym przy kasie, Pełnowymiarowe klucze MX z tablicą rejestracyjną przecenione do 99,99 USD (zwykle 119,99 USD), Podczas gdy MX Keys Mini z 60-procentowym układem kosztuje 79,99 USD (Zazwyczaj 99,99 USD).


Klawiatura bezprzewodowa Logitech MX Keys

Przełączniki MX firmy Logitech są odpowiednią alternatywą dla wycofanej linii akcesoriów kosmicznej szarości firmy Apple. Pełnowymiarowa klawiatura bezprzewodowa z podświetlanymi klawiszami i klawiaturą numeryczną może łączyć się z trzema urządzeniami przez Bluetooth.


Klawisze Logitech MX Mini

60-procentowa klawiatura bezprzewodowa firmy Logitech może sparować się z urządzeniami przez Bluetooth lub bezprzewodowo 2,4 GHz i ma niskoprofilową konstrukcję.

Jeden z naszych przewodników po prezentach z powrotem do szkołyLogitech Signature M650 to łatwa w obsłudze mysz bezprzewodowa dostępna w różnych zabawnych kolorach. Za 39,99 USD możesz obecnie kupić jeden za 19,99 USD Podczas sprawdzania za pomocą powyższego kodu, TECHNOLOGIA SAMODZIELNA. Unikalny kształt Logitech MX Vertical jest również objęty zniżką, Normalna cena obniżona z 99,99 USD do 79,99 USD.

Logitech Signature M650 to świetna mysz bezprzewodowa, która jest zasilana jedną baterią AA i może działać do 24 miesięcy bez potrzeby wymiany nowej. M650 ma typowy układ pięciu przycisków, zawiera czujnik 4000 DPI i może łączyć się z urządzeniami korzystającymi z połączeń bezprzewodowych Bluetooth lub 2,4 GHz.

Zaprojektowany Logitech MX Vertical na pierwszy rzut oka może wydawać się trochę dziwny, ale może być niezwykle przydatny dla każdego, kto zmaga się z częstym stresem. MX Vertical jest ładowany przez USB-C i może działać do czterech miesięcy na jednym ładowaniu. Dziwny projekt MX Vertical poświęca niewiele pod względem funkcjonalności, oferując typowy układ pięciu przycisków z dodatkowym przyciskiem umieszczonym pośrodku kciuka. Zawiera również ten sam czujnik 4000 DPI, co w myszach Logitech zorientowanych na produktywność.


Logitech Signature M650

Logitech Signature M650 to doskonała przenośna mysz, którą można sparować z urządzeniami korzystającymi z łączności Bluetooth lub USB, jest zasilana jedną baterią AA i jest dostępna w różnych kolorach.


Logitech MX w pionie

Ta ergonomiczna mysz stojąca firmy Logitech została zaprojektowana tak, aby łagodzić stres spowodowany powtarzającym się naciskiem na nadgarstek. MX Vertical ładuje się przez USB-C i może łączyć się z urządzeniami korzystającymi z bezprzewodowego klucza sprzętowego 2,4 GHz lub połączenia Bluetooth.

Słuchać! Więcej ofert na rozpoczęcie weekendu

READ  Nowy URS LT BMC dodaje przednie zawieszenie do przyszłościowo myślącego roweru szutrowego

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top