Oto obowiązkowa kompilacja GTA Trilogy PS5 i PS4 Bugs and Glitches

To się zbliżało, prawda? kiedy byliśmy Wspomniałem o niepokojach między fanami Odnośnie Ltd. Trylogia GTA Media dostępne przed premierą, zawsze mieliśmy wrażenie, że nadciąga burza – cóż, tam jest. Wczoraj podzieliliśmy się niektórymi niechlujne strzały Z edytorów PlayStation 5 i PS4, a teraz mamy kilka błędów, aby przejść do głównego punktu. Niestety, Liczba klatek na sekundę nie idzie lepiej, Jeśli chodzi o.

Warto pamiętać, że plik GTA Gry już były bardzo Jest to charakterystyczne dla PS2, więc często zdarza się, że helikoptery rozbijają się w tle – a to tylko wynik złożonych systemów piaskownicy, które zbudował Rockstar. Jednak niektóre z tych owadów kulą się z powodu ich rozrywki, jak na przykład palce hot doga Cezara i przesadna animacja w tle lokalnego bikini. Ten film porównuje montaż z Film Cyberpunk 2077, ale nie całkiem odejdziemy ten który daleko.

Jednak jasne jest, że Rockstar – a właściwie Grove Street Games – powstrzymało się od przywrócenia tego projektu na właściwe tory. Niektóre pojawiające się problemy, takie jak niestabilna liczba klatek na sekundę, są niewybaczalne — zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że jednym z głównych celów tych portów jest sprawienie, by działały czystsze na bardziej nowoczesnym sprzęcie. Warto również zauważyć, że Rockstar zagroził pozwaniem kilku deponentów, którzy pracują z oryginalnym kodem, oferując go w zamian.

READ  Pozew mówi, że przychody ze sklepu Google Play App Store w 2019 roku wyniosły 11,2 miliarda dolarów

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top