Fucale zaoszczędził 21 na swoim debiucie w NHL, wykluczając Capitals Red Wings

Detroit – Zach Vocale W swoim debiucie w NHL wykonał 21 bramek, pokonując w czwartek Washington Capitals Detroit Red Wings 2:0 na Little Caesars Arena.

Fucale jest pierwszym bramkarzem w stolicy, który przegrał w swoim pierwszym występie i pierwszym w NHL od czasu Garretta Sparksa w meczu Toronto Maple Leafs przeciwko Edmonton Oilers 30 listopada 2015 roku.

26-latek grał w dwóch drużynach juniorów, pięciu drużynach NHL i czterech drużynach ECHL, odkąd został wybrany przez Montreal Canadiens w drugiej rundzie (nr 36) draftu NHL 2013.

„To naprawdę wspaniały moment” – powiedział Focale. „Nie sądzę, że możesz nawet marzyć o czymś tak dobrym. To była długa droga, ale teraz muszę skupić się na następnym meczu”.

Dmitrij Orłow I Lars Eler Zdobył 10 sekund w pierwszym inningu dla stolic (7-2-4), który wygrał dwa kolejne mecze po trzech przegranych z rzędu.

„Byliśmy oddani ciężkiej grze przeciwko Zachowi, ale on był naprawdę dobry” – powiedział Eller. „Zależało mu na wielu zbiórkach”.

Wideo: WSH @ IT: Orłow, czyli zdobywa bramkę o 10 sekund

Thomas Grace Uratował 27 piłek dla Red Wings (7-6-2), którzy wygrali trzy z rzędu.

„[Greiss] Trzymał nas w tej grze przez całą noc, ponieważ nie graliśmy tak, jak potrzebowaliśmy ”- kapitan Detroit Dylan Larkin Powiedziała. „Nie stwarzaliśmy szans, nie weszliśmy w środek lodu, a nasza siła nie była wystarczająco dobra”.

Waszyngton zdobył 14-punktową passę przeciwko Detroit (11-0-3).

– Trochę powoli wychodziliśmy z bramki, ale Zach był ostry i uniemożliwił kibicom wejście do meczu – powiedział trener Capitals Peter LaViolet. „Wspaniale jest widzieć, jak to robi”.

Waszyngton do przodu Alex Owieczkin Nadal remisował z Bretem Hullem o czwarte miejsce w historii NHL w golach (741). Nie strzelał na bramkę po raz pierwszy w tym sezonie i drugi od początku ubiegłego sezonu, przez okres 58 meczów. Jego najlepsza szansa nadeszła, gdy pozostało 1:45, a pole w Detroit było puste, ale jako obrońca Philip Hornk Jego strzał odbił się.

READ  Gwiazda lekkiej atletyki Kelowna, John Jay, ustanawia rekord mistrzostw Montrealu

Orloff dał drużynie ze stolicy prowadzenie 1:0 przy 12:43 strzałem ze szczytu lewego koła.

Eller strzelił gola na 12:53, aby potem 2:0 Nick Jensen Napastnik mięśni Red Wings Jamil Smith dysku w strefie neutralnej.

– Pierwszy gol był strzałem, którego nie oddaliśmy – powiedział trener Detroit, Jeff Blashel. „Ale wygraliśmy showdown (które nastąpiło później) i po ośmiu sekundach strzeliłem w naszą siatkę. To nie ma sensu. Przegraliśmy walkę na czerwonej linii i straciliśmy 2 na 1.

Red Wings oddały osiem celnych strzałów przed dwoma szybkimi golami w stolicy, ale 13 w finale 47:07.

„Myślałem, że nasi zawodnicy wykonali świetną robotę grając w górę, zwłaszcza młodzi napastnicy” – powiedział Laviolette. „To było ogromne, ponieważ jutro po kolejnym meczu (w Columbus Blue Jackets) mogłem korzystać z ławki, a nie tylko z naszych najlepszych graczy”.

Waszyngton przegapił okazję do powiększenia przewagi w drugim okresie, kiedy rozegrali mecz 5v3 z 1:49. Hrunk zanurkował, by odegnać Conor McMichaelRzuć rękawicę na pustą sieć.

Detroit miało swoją podwójną przewagę przez 1:24 później w drugiej, ale nie trafiło w cel.

„To nie jest zwykła zmiana tempa, to zdjęcie celu z planszy” – powiedział Blachelle. „Wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę, zabijając 5 na 3, więc musimy tam zdobyć bramkę. Nie zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby im to utrudnić”.

Uwagi: Owieczkin oddał co najmniej pięć strzałów w poprzednich siedmiu meczach. … Miał asystę w bramce Orloffa, co dało mu 33 punkty (20 bramek, 13 asyst) w 29 meczach przeciwko Red Wings. …czerwone skrzydła 9 na 9 w rzutach karnych (nokauty) w ostatnich trzech meczach.

Wideo: Vocal Capitals pokonało Red Wings, 2-0

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top