O ostatniej nocy: Oi North! Ucieczka z aresztu pozwala uciec przed podziałem za pomocą samolotów przemiatających الطائرات

Tyler Toffoli strzelił zwycięskiego gola w 1:39 minucie w dogrywce.

Treść artykułu

Montreal Canadiens to ostatni w historii kanadyjski zespół. Habs zmiótł Winnipeg Jets, wygrywając 3-2 po dogrywce w czwartej grze w poniedziałek wieczorem w Bell Center, aby przechytrzyć Northern Division w prawdopodobnie pierwszym i jedynym roku ich istnienia. Przejdą do finałów konferencji, aby po raz pierwszy w tym sezonie zmierzyć się z amerykańską drużyną: Colorado Avalanche lub Vegas Golden Knights.

Oto zwycięski gol w 1:39 z podania Cole Caufield przez Tylera Toffoli:

Reklamy

Treść artykułu

To jest linia uścisku dłoni. Nie podawałem sobie ręki od ponad roku.

Reklamy

Treść artykułu

Co powiesz na miłość od wierzących z Montrealu poza Bell Center:

Reklamy

Treść artykułu

I oczywiście mężczyzna w czerwieni:

Reklamy

Treść artykułu

Przed meczem ogłoszono, że Jeff Petrie nie zagra po tym, jak jego ręka utknęła w otworze krzywki na planszach w trzeciej grze. Jego następcą został nikt inny jak debiutant Aleksander Romanow, który zadebiutował w National Hockey League. Jest napędzany, podobnie jak wierzący w Liveblog:

Reklamy

Treść artykułu

Kanadyjczycy wyszli z bramy, wyglądając jak ta sama drużyna, która strzeliła pierwszego gola w pierwszych trzech meczach serii. Jesperi Kotkaniemi otrzymał lob od Andrew Coppa za Jets, tylko sędzia z przodu trzymał gwizdek. To zebra na drugim końcu wysłała filiżankę do klatki piersiowej. Silna gra Habsa odpowiedziała. Po tym, jak Toffoli wystrzelił piłkę z byłego Haba Nate’a Thompsona, próbując wydostać się z obszaru, Eric Gustafson uzbroił się w jeden zegar, znajdując otwartą linię strzelecką z Thompsonem na płaskim stopie i wybijając piłkę ze słupka i do środka. Ponownie otwórz rejestr.

Reklamy

Treść artykułu

Po tym, jak Jets i Habs wymienili się nieudanymi meczami o władzę, Artturi Lehkonen dał swojej drużynie przewagę 2-0 o mniej niż minutę w pierwszej tercji. Po dokładnym śledzeniu przez napastników, zawodnik Blue Line Brett Kulak strzelił w bramkę, którą Lanconn odbił nad Conorem Helbwickiem. Cel padł o 19:09 w pierwszym, jeśli wierzysz w duchy.

Reklamy

Treść artykułu

Jets potrzebowali kogoś, kogokolwiek, kto zostałby mistrzem w drugim okresie, gdy walczyli o swoje życie. Wejdź do obrońcy Logana Stanleya o długości 6 stóp i 7 cali, który strzelił samotnego gola w swojej debiutanckiej kampanii w Winnipeg. W 1:40 sekundy Stanley przebił procę z ogromnym momentem obrotowym, co wydaje się zaskoczyć Carrie Price i wszystkich innych w świecie hokeja.

Reklamy

Treść artykułu

Następnie o 5:29 drugiego Stanley zrobił to ponownie. Tym razem, który dostał przepustkę Kyle’a Connora, był w stanie choć raz wyprzedzić Bryce’a.

Reklamy

Treść artykułu

Jets wyrównali po dwóch tercjach, ale seria blokowania w opóźnieniu bez gry trwała po 400 minutach. Kanadyjczycy objęli prowadzenie 25-11 po 40 minutach, a Hellebuyck trzymał swój zespół w pogoni. W trzecim okresie Hellebuyck pokazał, dlaczego został zwycięzcą Pucharu Vézina, wykonując ponownie 14 rzutów ochronnych, aby zmusić swój zespół do dogrywki. Habs przewyższał 16-39 w organizacji.

READ  Profil - Chloe Primerano zostaje pierwszą skaterką, która została wprowadzona do CHL | Artykuł - Towar

Nadgodziny były szybkie, ponieważ Toffi wysłał samoloty mobilizacyjne. Podanie Caufielda tylko popchnęło legendę Bilbo Bagginsa jeszcze dalej, podczas gdy Nick Suzuki był upartym warcabem. Zespół Paula Morrisa ma teraz lato, aby pomyśleć o tym, jak mogłoby wyglądać inaczej, gdyby ich centrum gwiazd nie zostało usunięte z serialu za pomocą komentarza. Habs byli ostatnią drużyną, która zajęła miejsce w drugiej rundzie, a teraz są pierwszą drużyną, która przypieczętowała wyjazd do trzeciej rundy. Z seriami Avalanche i Golden Knights remis 2-2, Habs mogli mieć trochę dodatkowego czasu na odpoczynek, co nie znaczy, że Jets nie służył po pochłonięciu Oilers. Przynajmniej Jeff Petrie, a może nawet Jake Evans będą mieli szansę wyzdrowieć.

Jeśli chodzi o Marka Schevela, jego wyrok jeszcze się nie skończył.

Reklamy

Treść artykułu

Oto jak komentatorzy Livebloga świętowali:

3. „Myślisz, że Jake Evans nie odegrał roli w tym finiszu. Tak szczęśliwi dla chłopców i tak szczęśliwi, że nigdy nie przegrali po tym uderzeniu. Sprawili, że Schiefele zapłacił. Dużo mówiło się, że nasz zespół został zbudowany dla Cóż, to był bardzo dominujący skok.To była świetna kontynuacja wspaniałego powrotu po przegranej 3:1 z Levs.Ten zespół jest stworzony do playoffs.Gratulacje dla Marca Bergevina i Montreal Canadiens za świetne wysiłek w play-off tutaj. Nadzieja przez fanów …. Idź Habs Go !!!!!” – Charles Patrick

2. „Więc kto jest najlepszym zespołem w Kanadzie w tym roku. To drużyna, która zaszła najdalej w tych play-offach, Montreal Canadiens. Nie chcę, aby ten magiczny sezon się skończył w najbliższym czasie” – Ryan Katz

1. „Widząc, jak bardzo MB jest szczęśliwy dla zespołu, graczy i jego pracy… cóż, Mark zasługuje. Jak możesz nienawidzić tego faceta? Coffield ze świetnym podaniem. Tofolli z celem, więc pasuje. Finały konferencji. Najlepsza drużyna w Kanada Idź, zamknij się idź” – Joseph Barry

Komentarze

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania aktywnego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarzy lub jeśli jest to użytkownik, którego obserwujesz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top