Trener Travis Green nie był pod wrażeniem zespołu w Calgary

VANCOUVER – Czy gra się rozpoczęła po 11 dniach od otwarcia sezonu w Vancouver Canucks? Travis Green tak.

Po 24 godzinach plus około czterech miesięcy kontraktów dotyczących zbliżających się powrotów królowej Hughes i Eliasa Petersona, łatwo było przeoczyć trzeci mecz National Hockey League, który odbył się w piątek wieczorem w Calgary.

Ale znaczenie tego narzekania na harmonogram w związku z manią QE było widoczne w komentarzach trenera Canuck po tym, jak jego drużyna przegrała 4:1 z lepszym składem Flamesa.

„Nie sądzę, że graliśmy dziś dobrze” – powiedział Green. – Nie sądziłem, że graliśmy bardzo dobry mecz. Nie mieliśmy wielu dobrych hokeistów. Zasłużyliśmy na przegraną dzisiejszego wieczoru.

„Myślałem, że nasze podania i przyjęcia wcale nie były ostre. Nie sądzę, abyśmy zdobyli miejsca wystarczająco szybko, aby wesprzeć krążek lub wygrać wystarczająco dużo walk z krążkami, a także sądziłem, że Dina też miała dziś trudną noc”.

Ale trenerze, co z dysproporcją w sile składu? The Flames nosili ubrania prawie wszystkich swoich graczy NHL, podczas gdy Canucks mieli około połowy całego składu.

„Zdecydowanie musisz wziąć to pod uwagę” – powiedział Green. „To część pokazu. Możesz mieć noce, w których jedna drużyna nosi trochę więcej niż weteran. Ale widzimy również indywidualną grę i to, jak gracze radzą sobie pod presją, ile (drużyna) mogą grać, jeśli są na drużynie i czy mogą grać w lidze, czy nie. Czasami przegrywasz i to jest w porządku w show, ale nie sądziłem, że mieliśmy dzisiaj wystarczająco dobry mecz.

Oczywiście trener chce, aby jego drużyna była skupiona i gotowa po rozpoczęciu 1-2-0 siedmiomeczowego przedsezonu.

Ale piątek był również przypomnieniem, że Canucks biega od początku obozu treningowego bez pięciu graczy, którzy powinni być regularnymi graczami: supergwiazdy Peterson i Hughes, kontuzjowany napastnik czwartej linii Tyler Mott i Brandon Sutter oraz czterech obrońców Travisa Hammonica, który pozostaje w domu w Manitobie na urlopie osobistym, gdy próbuje zdecydować, czy i jak może zagrać w trzecim sezonie NHL z ograniczeniami COVID-19.

READ  UFC 263: Deiveson Figueiredo obwinia utratę wagi za utratę Brandona Moreno, wzywa do natychmiastowego rewanżu

Teraz drużynie brakuje również skrzydłowego Brocka Bowsera, którego Green potwierdził, że opuści tydzień z powodu nieujawnionej kontuzji. Peterson i Hughes nie mogą w najbliższym czasie dotrzeć do Vancouver.

Jak szybko?

Jak napisano w sobotę, Canucks jeszcze oficjalnie nie ogłosiły ponownego pozyskania najlepszego napastnika i najlepszej obrony, mimo że kontrakty Petterssona i Hughesa są zakończone: trzy lata za 7,35 miliona dolarów i sześć za 7,85 miliona dolarów.

Teraz pytanie brzmi: Jak są przygotowani na inauguracyjny sezon Canucks 13 października w Edmonton?

Po podróży ze Szwecji podczas wrześniowego postoju w Vancouver z powodów wizowych, Peterson dołączył do swojego przyjaciela i kolegi z drużyny w Michigan, gdzie Hughes mieszka i trenuje poza sezonem. Ojciec Quinna, Jim, służy jako trener rozwoju dla agenta piłkarzy, Pata Brysona, więc prawdopodobnie Canuckowie przechodzili szkolenie na wysokim poziomie, gdy byli z dala od obozu.

Oczekuje się, że pojadą do Vancouver w sobotę. Ale z Canucks grającymi przedsezonowy mecz przeciwko Winnipeg Jets na Rogers Arena w niedzielne popołudnie, seniorzy Peterson i Hughes mogą w pełni trenować z grupą NHL w poniedziałek.

To za mało czasu, aby przygotować się do wtorkowego meczu z Seattle Kraken, co oznacza, że ​​juniorzy Canucks, jeśli będą mogli, prawdopodobnie rozegrają swoje dwa ostatnie przedsezonowe mecze w czwartek i 9 października. To zdecydowanie nie jest idealny czas na przygotowania. Dla 22-letniego centrum i 21-letniego defensora wciąż się rozwijają.

„Od samego początku mówiłem, że uważam, że to bardzo ważne, aby tu byli” – powiedział Green. “I nie zmieniłem swojego stanowiska w tej sprawie. Mam nadzieję, że są tutaj jak najszybciej.”

Droga PK do NHL

Pomimo tego, że są głębokimi graczami, Motte i Sutter są szczególnie ważni dla Canucks jako kickers. Kiedy Jay Beagle handluje w lipcu z Arizoną, wraz z innym zabójcą Antoine’em Rousselem, zidentyfikowanie napastników, którzy potrafią grać z krótkimi rękami, było jednym z zadań Greena w przedsezonie.

READ  Valentina Shevchenko odpowiada Chabibowi Nurmagomedovowi i broni dziewczyn z kart pierścieniowych

PK był jednym z niewielu jasnych punktów w piątek, zabijając swoje pierwsze pięć podań w Calgary Power, zanim Flames zdobył sześć bramek na pięć, podczas gdy siatka Canucks była pusta w ostatniej minucie.

W kontekście drużyn specjalnych ujawniono, że Phillip Di Giuseppe, jeden z weteranów „bańki” podpisanych przez Canucks w NHL Points Challenge, współpracował z Jasonem Dickinsonem w Unit One PK i zdobył 5:22 z krótkiej dostawy lodu czas – prawie 10:59 rano z Vancouver było mniej niż pełne siły.

Nick Peytan (2:50), Sheldon Dries (2:47) i Justin Dowling (2:01) również przeszli testy krótkoterminowe. Jednak pomniejszy skrzydłowy Jona Gadjovic, który strzelił po raz drugi w dwóch przedsezonowych meczach, nie zmienił rzutu karnego. Znaczące wyglądało również to, że obrońca Oli Gullevi strzelił 7:20 z krótkiego meczu TOI, podczas gdy Brad Hunt, weteran, z którym walczy o głęboką pozycję w niebieskiej passie, widział zaledwie 57 sekund PK.

Centrum, nie skrzydło

GT Miller znalazł się na szczycie listy Canucks, po raz kolejny grając pomiędzy skrzydłowym Conorem Garlandem a debiutantem Wasilijem Podkolzinem. Miller, który spędził większość swoich pierwszych dwóch lat z Canucks jako lewy skrzydłowy w pierwszej linii Petersona, powinien zacząć przynajmniej w tym sezonie w środku.

Petain był zastępcą Petterssona pomiędzy skrzydłowymi Nilsem Hoglanderem i Boeserem.

„Nie wiem, czy to w 100 procentach, ale jak na razie wygląda na to, że tam gram, więc to ekscytujące” – powiedział Miller w czwartek. „Zawsze byłem tym, który wkroczył, jak facet upadł, (byłem) piątym, który dużo się dzieje. Dobrze jest czuć się tak, jak wyglądasz.

„Naprawdę staram się nad tym pracować. Gra pojawia się naturalnie po drugiej stronie czerwonej linii, ale jest w (obronnej) połowie… Widziałem już kilka klipów z zeszłego roku i po prostu próbuję aby upewnić się, że strefa defensywna jest zaaranżowana i uczyniona dla mnie bardziej naturalną. Zawsze czułem się tam komfortowo. , ale chcę, żeby było to dla mnie bardziej naturalne. Po prostu potrzebuję więcej aktorów”.

READ  Giannis Antetokounmpo zdobywa nagrodę MVP w finale po swoim historycznym występie w Match Six

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top