Fortnite Rozdział 7 Sezon 7 Battle Pass dodaje Ricka Sancheza i Supermana Super

Jest to gra elektronicznaJego ostatni sezon jest już dostępny i wnosi do nowej arkady bitewnej poważną moc gwiazd. W drugim sezonie siódmego sezonu Jest to gra elektroniczna Gracze otrzymają konfigurowalnego obcego stwora – zgodnie z motywem sezonu – oraz Supermana i Ricka Sancheza z Rick i Morty.

Niestety, karnet bojowy sezonu 7 zawiera tylko połowę dynamicznego i dysfunkcyjnego duetu Ricka w Adult Swim, więc będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy Morty dotrze do Jest to gra elektroniczna W pewnym momencie sezonu. Z drugiej strony wszechświat DC miał bardzo dużo Przygodowe postacie do Jest to gra elektroniczna Wyspa Przed – W tym pełny film komediowy o Batmanie – Ale to pierwsze pojawienie się Człowieka ze Stali.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, gracze odblokują te skórki wraz z dziesiątkami innych nagród kosmetycznych, wykonując wyzwania i przyspieszając postępy w przepustce bitewnej. W przeciwieństwie do poprzednich przepustek, gracze ponownie wygrają Battle Stars w sezonie 7 zamiast PD. Przepustka na sezon 7 pozwoli również graczom wybrać, jak używać swoich gwiazdek i odblokowywać nagrody w innej kolejności, w przeciwieństwie do poprzednich przepustek, które zawsze były liniowe.

Podczas gdy niektóre nagrody i wyzwania za przepustki będą dostępne za darmo dla każdego, kto gra w nową grę Jest to gra elektroniczna W sezonie większość z nich będzie dostępna dopiero po odblokowaniu pełnej przepustki bojowej za 950 V-dolców, czyli 9,50 $. Jeśli zaczniesz od darmowej przepustki bojowej, zawsze możesz później uaktualnić do pełnej przepustki, nie tracąc żadnego z dotychczasowych postępów.

Gracze mogą kupować Jest to gra elektroniczna Przepustka bojowa rozdziału 2 sezonu 7 jest już dostępna w sklepie w grze i rozpocznij pracę nad zdobywaniem Gwiazd Bitewnych.

READ  Cotygodniowa ankieta: Jaki jest najlepszy telefon na MWC 2022?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top