Nowy przeciek FIFA 22 wzbudza duże zainteresowanie graczy w trybie kariery

Być może wyciekł nowy wyciek, a dokładniej lista funkcji EA FIFA 22 Największe nowe funkcje, które pokochają gracze w trybie kariery. Aż do FIFA 21EA zbudowało reputację ignorując tryb kariery i swoich graczy na rzecz popularnego i lukratywnego trybu Ultimate Team. Ale jak już zaznaczono, to się zmieniło FIFA 21, który zawierał godną uwagi aktualizację do trybu długotrwałego. W rezultacie wielu FIFA Fani oczekują, że zignorują tryb kariery z FIFA 22To założenie wydaje się jednak błędne.

Nowa oferta pracy dla inżyniera oprogramowania online w EA ujawnia, że ​​EA wzmacnia swój wewnętrzny zespół, nad którym pracujei FIFA Działalność franczyzowa. A w tej ofercie pracy znajduje się odniesienie do „trybu kariery online”, czegoś, co obecnie nie istnieje.

Powiedział, że od tego czasu FIFA Fani odnotowują te szczegóły, Lista pracy Zmieniono, aby usunąć ze skryptu „tryb kariery online”. Może to być spowodowane błędną informacją, ale najprawdopodobniej została ona usunięta z powodu przecieku. I oczywiście milczenie EA na temat przecieku sugeruje, że dzieje się to drugie.

W momencie publikacji wszystko tutaj trzeba brać z przymrużeniem oka jak każdy wyciek. Na szczęście powinniśmy o tym usłyszeć i dowiedzieć się więcej FIFA 22 W przyszłym miesiącu w EA Play, gdzie prawdopodobnie zostanie ujawniony. W międzyczasie poniżej możecie przeczytać fragment z Nasza recenzja Z FIFA 21 i status kariery, aby przekonać się, dlaczego uważamy, że EA jest na dobrej drodze w tej sytuacji.

„Chociaż EA mogło zrobić lepiej z VOLTA i Pro Clubs, fani trybu kariery z przyjemnością usłyszą, że wygnanie FIFA otrzymało znaczną aktualizację. FIFA 21EA przerobiło symulację meczu, oferując bardziej interaktywne wrażenia, które pozwalają na przykład wchodzić i wychodzić z gry w kluczowych momentach. Poprawiono i uproszczono również uruchamianie meczów, ale nie jestem pewien, czy marginalizowanie wyboru grup do zakładki było słuszne. Oczywiście zrobiono to, aby zaoszczędzić czas graczy, ale dla graczy takich jak ja, którzy chcą sprawdzić zestawy przed meczem pod kątem optymalnego zróżnicowania, ta oszczędzająca czas zmiana naprawdę wydłużyła proces.

READ  Oto dlaczego powinieneś na razie unikać kupowania tych produktów Apple

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *