Noah Schnapp definiuje seksualność Willa Byersa z powodu braku podtekstu

Dziwne rzeczy

Dziwne rzeczy
obrazek: Netflix

Dziwne rzeczy Nigdy nie był szczególnie dokładny, jeśli chodzi o seksualność bohatera Willa Byersa, Noah Schnappa; Insynuując, że jest gejem (i zamkniętym), zadebiutował na początku pierwszego sezonu serialu i stale wzrastał aż do czwartego sezonu, kiedy mówi o swojej miłości do swojego najlepszego przyjaciela, Mike’a, w emocjonalnej rozmowie pod koniec sezonu. Jednak Schnapp ma teraz W rozmowie z różnorodny .w tym tygodniu w którym Will identyfikuje się z powodu braku podtekstu wśród odbiorców, który jakoś nie uchwycił swojej prezentacji, był bardzo wyraźny, na przykład „JaJest w 100% jasne, że jest gejem i kocha Mike’a”.

Aby być uczciwym, Schnapp mniej otwarcie mówił o seksualności Willa. Wcześniej w tym roku, kiedy ogłosił w maju, że to „do interpretacji opinii publicznej”. Teraz jednak dał jasno do zrozumienia, że ​​a) starał się nie zepsuć reszty nadchodzącego sezonu, który został wydany w tym roku w dwóch częściach, oraz b) nie chciał powiedzieć niczego, co później wydałoby się nieprawdziwe, biorąc pod uwagę, że twórcy serii Matt i Ross Dover w Reality nie mówią wiele o swoich przyszłych planach dotyczących punktów fabularnych lub rytmów postaci: ”Najwyraźniej też nic mi nie mówią. Zawsze wszystko psuję, żeby nigdy się ze mną nie podzielili. Więc dużo się zastanawiam na własną rękę”.

Podczas rozmowy Schnapp poruszył także emocjonalną scenę, w której Will pośrednio wyraża swoje uczucia do Mike’a, określając swoje uczucia jako domyślne dla jego adoptowanej siostry Eleven. Ujawnia również, że następna scena, w której brat Willa, Jonathan, akceptuje, nie była pierwotnie w scenariuszu serialu, ale została dodana przez Dufferów po obejrzeniu występu Schnappa i Charliego Heatona. „Byli jak, potrzebujemy sceny z tym. Więc napisali to, kiedy kręciliśmy”.

READ  Książka Tell-All twierdzi, że spór między Harrym a Meghan i Royals jest bardzo głęboki

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top