Noah Schnapp definiuje seksualność Willa Byersa z powodu braku podtekstu

Dziwne rzeczy

Dziwne rzeczy
obrazek: Netflix

Dziwne rzeczy Nigdy nie był szczególnie dokładny, jeśli chodzi o seksualność bohatera Willa Byersa, Noah Schnappa; Insynuując, że jest gejem (i zamkniętym), zadebiutował na początku pierwszego sezonu serialu i stale wzrastał aż do czwartego sezonu, kiedy mówi o swojej miłości do swojego najlepszego przyjaciela, Mike’a, w emocjonalnej rozmowie pod koniec sezonu. Jednak Schnapp ma teraz W rozmowie z różnorodny .w tym tygodniu w którym Will identyfikuje się z powodu braku podtekstu wśród odbiorców, który jakoś nie uchwycił swojej prezentacji, był bardzo wyraźny, na przykład „JaJest w 100% jasne, że jest gejem i kocha Mike’a”.

Aby być uczciwym, Schnapp mniej otwarcie mówił o seksualności Willa. Wcześniej w tym roku, kiedy ogłosił w maju, że to „do interpretacji opinii publicznej”. Teraz jednak dał jasno do zrozumienia, że ​​a) starał się nie zepsuć reszty nadchodzącego sezonu, który został wydany w tym roku w dwóch częściach, oraz b) nie chciał powiedzieć niczego, co później wydałoby się nieprawdziwe, biorąc pod uwagę, że twórcy serii Matt i Ross Dover w Reality nie mówią wiele o swoich przyszłych planach dotyczących punktów fabularnych lub rytmów postaci: ”Najwyraźniej też nic mi nie mówią. Zawsze wszystko psuję, żeby nigdy się ze mną nie podzielili. Więc dużo się zastanawiam na własną rękę”.

Podczas rozmowy Schnapp poruszył także emocjonalną scenę, w której Will pośrednio wyraża swoje uczucia do Mike’a, określając swoje uczucia jako domyślne dla jego adoptowanej siostry Eleven. Ujawnia również, że następna scena, w której brat Willa, Jonathan, akceptuje, nie była pierwotnie w scenariuszu serialu, ale została dodana przez Dufferów po obejrzeniu występu Schnappa i Charliego Heatona. „Byli jak, potrzebujemy sceny z tym. Więc napisali to, kiedy kręciliśmy”.

READ  Red Velvet, Nyla Rose donosi, że Brandi Rhodes nie lubiła AEW

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top