Królowa Elżbieta była „bardzo zraniona”, gdy Harry i Meghan opuścili królewskie życie Nowości

Harry, Meghan skrzywdziła królową

Bang Showbiznes – | Historia: 386 375

Królowa Elżbieta została „głęboko zraniona”, gdy książę Harry i Meghan, księżna Sussex, ustąpili ze swoich królewskich obowiązków.

Para związała się w 2018 roku, ale podjęła decyzję o porzuceniu królewskiego życia w 2020 roku na rzecz życia w Los Angeles, ale nie pozwolono im używać swoich tytułów Królewskiej Wysokości, ponieważ szukali niezależności finansowej, a teraz królewski ekspert twierdził, że babcia Harry’ego W. Jej zmarła Wysokość – która zmarła w wieku 96 lat 8 września po 70 latach – nie chciała nawet rozważać przeprowadzki.

We fragmencie swojej nowej książki „The New Royals: Legacy Queen Elizabeth and the Future of the Crown”, którą dzieli z Variety, Katie Nichols pisze: „Królowa dała jasno do zrozumienia, że ​​jeśli Harry i Meghan zdecydują się odejść, nie będzie w stanie czerpać korzyści z bycia królewskim. Według przyjaciela „Królowa potajemnie wyznała, że ​​była wyczerpana ich zdenerwowaną decyzją. Była tak zraniona i powiedziała mi: „Nie wiem, nie wiem obchodzi i nie chcę już o tym myśleć! „

Książę Harry i księżna byli już rodzicami trzyletniego Archiego, kiedy zrezygnowali z rodziny królewskiej i powitali Plilipta, 15 miesięcy po tym, jak się wprowadzili, a królewski ekspert nadal twierdzi, że to „źródło smutku”, które widziała królowa „ bardzo mało” jej najmłodszych wnuków pod koniec jej życia.

Dodała: „To było źródłem smutku dla królowej, że widziała tak mało Archiego i Lillibet i że Harry i Meghan nie byli w stanie dołączyć do niej na weekend w Balmoral w sierpniu, kiedy królowa organizowała „dla wszystkich jej wnuków i prawnuków”.

Katie dodała również, że król Karol – który wstąpił na tron ​​po śmierci matki i pozostawił swojego najstarszego syna księcia Williama jako dziedzica – jest również „rozczarowany” sytuacją dotyczącą Harry’ego i byłej słodkiej aktorki. Twierdził jednak, że miłość króla do najmłodszego syna jest „bezwarunkowa”.

READ  Zapytaj Amy: Teściowie nękają członków rodziny

„Był rozczarowany, ale zawsze mówił, że jego miłość do Harry’ego jest bezwarunkowa” – dodała.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top