Nintendo Direct wrzesień 2021: Czas rozpoczęcia, jak oglądać, zaplanować

Dwa tygodnie przed startem Model OLED Nintendo SwitchNintendo nadaje Nintendo Live przez 40 minut Pokazuje gry, w które możesz zagrać. Obejrzyj wszystkie wiadomości i ogłoszenia tutaj o 18:00 ET / 15:00 PT w czwartek 23 września.

Załączyliśmy plik Transmisja na YouTube nad; Nintendo również transmituje wydarzenie na jej oficjalna strona I Kanał Twitcha.

Najnowsza wersja Nintendo Direct pojawiła się podczas E3 2021 w lipcu, więc najnowszy program czeka na ważne ogłoszenie lub dwa — zwłaszcza od Przełącznik Nintendo (model OLED) Pojawi się 8 października 2021 r. Nowa konsola też potrzebuje gier.

Spodziewaliśmy się więcej po specjalności Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty Aktualizuj od tego czasu Ogłoszony z powrotem w lipcu. Czerwcowe Nintendo Direct nie wspomniało o żadnej aktualizacji zawartości, a fani byli na tyle podekscytowani nowymi rzeczami, że firma uznała, że ​​powinna im podziękować za cierpliwość. Od lata sprzedano około 32 miliony egzemplarzy gry.

Czekamy również na wieści o 82. – i ostatniej – grywalnej postaci Gra Super Smash Bros. Ostateczny• Twórca Masahiro Sakurai Powiedział pod koniec czerwca To przechodzi Fighters Cz. 2 będzie ostatnią dodatkową zawartością premium wprowadzoną do gry z 2018 roku, a do ogłoszenia pozostało jeszcze jedno miejsce.

Sugerowały to pogłoski z ostatnich kilku tygodni Nadchodzą gry Game Boy i Game Boy Color Do biblioteki tytułów dostępnych dla subskrybentów Nintendo Switch Online. Częścią miksu mogą być również gry na Nintendo 64, Według ostatnich plotek. Oczywiście Nintendo nic nie powiedziało oficjalnie – więc jeśli tak się dzieje, czwartek to świetny czas na wyjaśnienie.

Fani mają również nadzieję dowiedzieć się więcej o sequelu Xenoblade Chronicles, Bagneta 3 (Po raz pierwszy ogłoszono to pod koniec 2017 roku)I Albo może Oficjalny tytuł NS The Legend of Zelda: Breath of the Wild dalszy ciąg ogłoszony w czerwcu. Nie ma potwierdzenia, że ​​którykolwiek z tych trzech rzeczywiście ujawni się w tym programie, więc będziesz musiał dostroić się, aby dowiedzieć się, jak reszta z nas.

READ  Nvidia i Microsoft wprowadziły model AI o wartości 530 miliardów zmiennych • Rejestr

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top