NHL spodziewa się pełnej pojemności we wszystkich miastach z wyjątkiem Vancouver i Montrealu

NHL oczekuje, że w tym sezonie wszystkie areny oprócz dwóch będą działały na pełnych obrotach.

Wyjątkiem są Rogers Arena w Vancouver (50 procent pojemności) i Bell Center w Montrealu (33 procent).

Notatka NHL mówi, że będą różne zasady dotyczące dowodu szczepienia, testów na COVID-19 i używania masek w całej lidze.

Od czwartku przepisy dotyczące COVID-19 w Ontario wymagają, aby w pomieszczeniach przebywało nie więcej niż 1000 osób. Jednak senatorowie z Toronto Maple Leafs i Ottawy powiedzieli, że oczekują pełnej pojemności.

Zapytany o potencjalną zmianę pojemności obiektów sportowych, rzecznik rządu Ontario powiedział: „(Główny Urzędnik Medyczny ds. Zdrowia) Dr (Kieran) Moore przedstawi aktualne informacje na temat zalecanych zmian w limitach pojemności w określonych miejscach, w których istnieją dowody szczepień. wymagane po ich wypełnieniu i zatwierdzeniu przez Radę Ministrów.”

Calgary Flames i Edmonton Oilers mogą, zgodnie z zasadami Alberty, pracować pełną parą, mimo że prowincja jest zagrożona zagrożeniem zdrowia publicznego z powodu gwałtownego wzrostu COVID-19.

Zasady dotyczące pojemności COVID-19 podlegają jurysdykcji regionalnej i stanowej.

Żadna z siedmiu kanadyjskich aren nie miała fanów podczas zeszłorocznego sezonu zasadniczego. Toronto Maple Leafs i Winnipeg Jets miały setki pracowników służby zdrowia na niektóre z play-offów, podczas gdy Montreal Canadiens otrzymało pozwolenie na 3500 fanów do końca play-offów.

READ  Dlaczego Blue Jays ma teraz krem ​​nawilżający i co to oznacza dla Rogers Center

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top