Możesz zdobyć Halo Infinite z Xbox Game Pass

Jako tytuł dla Xbox Game Studios, Halo Infinite uruchamia się pierwszego dnia w Game Pass, ale Microsoft sprzedaje go również za 55 GBP.

W sklepie Xbox Play możesz teraz zapłacić 54,99 GBP za kampanię Halo Infinite – gra wieloosobowa jest bezpłatna, samodzielna wersja do pobrania.

Zasadniczo cały pakiet Halo Infinite kosztuje od 55 do 15 funtów taniej niż standard nowej generacji w wysokości 70 funtów ustalony przez Sony i niektórych innych wydawców zewnętrznych.

Kampania Halo Infinite kosztuje 55 funtów.

Dla porównania, Microsoft sprzedaje również niedawno wydaną grę Forza Horizon 5 za 54,99 GBP. Jest również dostępny w ramach Game Pass. Microsoft ogłosił w tym tygodniu, że Forza Horizon 5 miała w chwili premiery ponad 10 milionów graczyTo sprawia, że ​​jest to największy tydzień premiery w historii Xbox i Game Pass.

Wygląda na to, że Microsoft zdecydował się na cenę 55 funtów za swoje duże nowe gry, która ma znacznie niższą cenę niż wycena Sony gier na PS5. Gran Turismo 7 kosztuje 70 funtów, podobnie jak Horizon Forbidden West. Premiera Ghost of Tsushima w cenie 69,99 GBP.

Oczywiście, jeśli zarejestrujesz się w Xbox Game Pass, otrzymasz dostęp do kampanii Halo Infinite, gdy tylko rozpocznie się ona 8 grudnia. Ale jeśli chcesz go kupić od razu, będziesz musiał upuścić trochę gotówki.

Co ciekawe, kampania Halo Infinite jest nieco tańsza na Steamie, kosztując 49,99 GBP.

Jon Lineman i Alex Battaglia usiedli, aby podzielić się swoimi wrażeniami z misji otwierających kampanię Halo Infinite.

Wersja Halo Infinite firmy Microsoft różni się od wersji jakiejkolwiek poprzedniej gry Halo. Wydana już gra wieloosobowa jest dostępna za darmo, wspierana przez karty bitewne i zakupy kosmetyczne. Kampania rozpoczyna się 8 grudnia w ramach oficjalnej imprezy ulicznej Halo Infinite.

READ  Czy Halo Infinite Multiplayer zostało wydane wcześniej? Oczekiwana data premiery, plotki i nie tylko

W kampanii deweloper 343 zastosował tradycyjną grę Halo Combat do projektu otwartego świata, z nowym odcinkiem pełnym celów i innych interesujących miejsc. 343 klasyczne poziomy Halo: Combat Evolved zainspirowały milczącego kartografa Truth and Reconciliation, rozpowszechniając projekt widziany w tych misjach przez cały odcinek Halo.

W rozmowie z Eurogamer W tym tygodniu Joseph Statin, dyrektor kreatywny w 343 Industries, powiedział, że 343 opracowało kampanię Halo Infinite jako jednego gracza, która zostanie ukończona po tym, jak dane użytkowników wykazały, że większość ludzi nie kończy kampanii Halo.

Omawiając otwarty świat kampanii Halo Infinite, Staten powiedział:

Cóż, myślę, że pierwszą rzeczą, którą zrobiliśmy, nie była próba stworzenia gry z otwartym światem – w sposób, w jaki myślę, że tradycyjnie rozumiesz gry z otwartym światem. Uwielbiam grać w gry z otwartym światem – gram teraz w Far Cry 6. Ja uwielbiałem ostatnią grę Assassin’s Creed i różnorodność z innych gier z otwartym światem.

„Ale naszym celem tak naprawdę nie jest prowadzenie wielu godzin interakcji graczy z systemami, które zachęcają graczy do długiej gry w naszą grę. Na przykład nie mamy systemu rzemiosła. pasuje do Halo. Master Chief jest świetnym żołnierzem i nie musi iść i zbierać rzeczy, aby zrobić rzeczy. Idzie i kopie zęby wroga, zabiera jego rzeczy, a potem idzie dalej. To właśnie robią Spartanie. Oni nie polują na zwierzęta, a potem używają ich skór do tworzenia zbroi.Idą i niszczą dziwne cele, zabierają swoje rzeczy i poruszają się.

„Dla nas, jako gry Halo, tego rodzaju systemy nie miały sensu, tylko pod względem tematyki. Ale chcieliśmy również stworzyć doświadczenie, w którym gracze nie muszą spędzać dziesiątek godzin, aby je ukończyć Jednym z największych smutków dla mnie, jako twórcy gier, jest patrzenie na dane Historyczna liczba ludzi, którzy już ukończyli gry Halo, lub którzy kończą gry, które już rozpoczęli – zgadnij co? Jest naprawdę niska!

READ  Najwyraźniej wyciekła darmowa gra PlayStation Plus na lipiec 2021 r.

„Naprawdę chcieliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zachęcić ludzi do ukończenia tej gry. A to oznacza upewnienie się, że nie zajmie to zbyt wiele czasu. A jeśli podoba ci się liniowa historia, ta złota ścieżka, jak ją nazywamy , dzięki grze, że gra była bardzo jasna dla ciebie jako gracza – „Hej, tam musisz przejść dalej, aby podążać za tematem fabuły”.

„Teraz zwabimy cię z dala od złotej ścieżki tą cudowną hałaśliwą bazą wojenną lub tym czerwonym dymem na szczycie wzgórza, gdzie wiesz, że marines czekają na uratowanie. Ale jeśli zdecydujesz się nie robić żadnej z tych rzeczy , wszystko jest w porządku. Nie musisz ich robić, aby robić postępy. Możesz po prostu iść dalej złotą ścieżką. Nie musisz się martwić wszystkimi tymi pętlami i innymi systemami gry wymaganymi do postępu. Halo Infinite nie ma każda z tych rzeczy, które można zobaczyć w typowej grze z otwartym światem. To po prostu najbardziej halo. Szeroka i otwartość, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Ale najważniejszą częścią tego jest to, że nadal jest to Halo.

Oto spojrzenie na wszystkie układy najnowszej artystycznej podróży Halo Infinite w trybie wieloosobowym — teraz w wersji beta.

Cena kampanii Microsoftu w wysokości 55 funtów bez wątpienia zachęci potencjalnych graczy do rozważenia subskrypcji Xbox Game Pass (nowi subskrybenci mogą otrzymać miesięczny Game Pass za jedyne 1 funta) i podkreśla zmieniające się podejście do wartości gry wideo w abonamencie świat.

Poprzednie gry Halo były sprzedawane w tradycyjnym stylu, z dodatkowym kosztem w przypadku kampanii, trybu wieloosobowego i wszystkich innych trybów. Dzięki Halo Infinite Microsoft i 343 wkraczają w wolną przestrzeń gry, ocierając się o Fortnite i Warzone.

Sony znalazło się pod ostrzałem za sprzedaż gier na PlayStation 5 za 70 funtów Kiedy konsola wystartowała w zeszłym roku. Na przykład Demon’s Souls sprzedano za 70 funtów, chociaż można je teraz kupić po mocno obniżonej cenie. Jak wspomniano, Halo Infinite wprowadza na rynek 15 funtów taniej niż standard nowej generacji.

READ  Jak dotąd najlepsze telefony z Androidem w 2021 r.

spłacać Praktyczny podgląd gry Halo Infinite w Eurogamer Więcej.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top