Mówi się, że Pixel Watch Google zawiera stary chipset

Mówi się, że Pixel Watch Google zawiera stary chipset

co jest już dawno spóźnione Nareszcie ujawniono Google Pixel Watch Jednak na tegorocznej konferencji Google I/O firma szczególnie dbała o jej specyfikacje. Właściwie niewiele słyszeliśmy, poza tym, że również zostanie uruchomiony Obok serii Pixel 7. Teraz, pomimo nowego raportu z 9do5Google Sugeruje się, że będzie zawierał Exynos 9110, chipset wprowadzony na rynek cztery lata temu.

Chociaż wyraźnie frustrujące jest to, że Google nie pakuje najnowszego chipsetu Exynos W920 do swojego pierwszego smartwatcha, istnieją ku temu potencjalne powody. Najbardziej prawdopodobnym powodem jest to, że Pixel Watch był rozwijany od dłuższego czasu, Długi, czas. Firma to planowała Od pierwszego Google Pixel Smartfon i plotki ponownie nabrały tempa w 2018 roku przed premierą serii Pixel 3.

Biorąc to wszystko pod uwagę, jest bardzo prawdopodobne, że zostanie to opracowane na starszym sprzęcie Ponieważ Technicznie to stare urządzenie. Lubić 9do5Google Według doniesień, Pixel Watch rozpoczął prace nad systemem Android 9 Pie. Jeśli Google w końcu przejdzie na Exynos W920, może to jeszcze bardziej opóźnić rozwój.

Jednak nie wszystko jest złe. Exynos 9110 jest zbudowany w procesie 10 nm, wypełnionym rdzeniami Cortex-A53. To znaczy że jeszcze Bardziej wydajna niż najnowsza oferta Qualcomm i miejmy nadzieję, że dobrze się z nią łączy Zgłosiłem baterię 300 mAh. Dla porównania, najnowszym chipem Qualcomm do noszenia jest Snapdragon Wear 4100 Plus, który został wyprodukowany w procesie 12 nm i zawiera cztery rdzenie Cortex-A53.

W rzeczywistości jedynym problemem związanym z obudową Pixel Watch jest to, że prawdopodobnie nie będzie w stanie konkurować z najlepszymi Samsungami, ponieważ seria Galaxy Watch 5 ma zostać uruchomiona jakiś czas przed Pixel Watch. Galaxy Watch 5 prawdopodobnie przynajmniej zapakuje Exynos W920, co oznacza, że ​​dostarczy Nadal Pokonał Exynos 9110, choć być może niewiele w prawdziwym świecie.

READ  Dyrektor Apple broni MacBooka Pro o wartości 1599 dolarów i pojemności 8 GB, twierdząc, że jest to odpowiednik 16 GB w komputerze PC.

Choć fajnie byłoby mieć najnowszy i najlepszy chipset w pierwszym smartwatchu Google, procesory to nie wszystko. Dużo się nauczyliśmy z Google Pixel 6 Seria i jak Google Tensor pozostał konkurencyjny w stosunku do obecnej generacji chipów dzięki ulepszeniom Google, mimo że bazuje na teoretycznie słabszym chipsecie Exynos. Poczekamy, aby zobaczyć, czy plotki są prawdziwe, a jeśli tak, to co Google może osiągnąć ze starszym chipem.


źródło: 9do5Google

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *