Virtua Fighter Anime SD Blu-ray ukaże się w 2022 roku

Dyskoteka Media ogłosił, że zostanie wydany Virtua Fighter Na SD Blu-ray gdzieś w 2022 roku. Będzie miał wszystkie 35 odcinków z angielskimi napisami. Pierwsze 24 odcinki są również dostępne w języku angielskim. Discotek ogłosi specjalne funkcje i dodatki Blu-ray w późniejszym czasie za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

The Virtua Fighter Anime zostało wydane po raz pierwszy w 1996 roku, chociaż nie miało tej samej fabuły co gra. Anime Works wydało pierwsze 24 odcinki serialu. Firma nie zakończyła kopiowania serii z powodu podwójna sprzedaż. Discotek Media jest pierwszą firmą licencyjną od tego czasu Virtua FighterOryginalny dubbing do uchwycenia dla angielskiej publiczności. Płyta Blu-ray SD zawiera odcinki w standardowej rozdzielczości, a nie w formacie wysokiej rozdzielczości standardowych płyt Blu-ray.

Virtua Fighter 2 Miała zupełnie nagą historię, podobną do Virtua Fighter 5. Obie gry zawierają bohaterstwo bojowe i tajną organizację, która stara się stworzyć najlepsze maszyny bojowe. Jednak anime zachowuje to miejsce, kładąc większy nacisk na złowrogą stronę organizacji. był przedstawienie? Shinichiro Miki (Locon Stratos z Mobilny Słodki Gundam 00) jako Akira Yuki oraz Naoko Matsui (Dorothy Catalunya in Mobile Suit Gundam Suite) Jak Bai Shan.

The Virtua Fighter SD Blu-Ray ma zostać wydany później w 2022 roku. Discotek Media opublikuje więcej informacji za pośrednictwem Twittera.

READ  AirPods Pro firmy Apple wracają do sprzedaży za 174 USD

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top