Menedżer biznesu Kardashian zabity, chłopak oskarżony – wiadomości ze świata

Menedżer Kardashian zabity

Prasa kanadyjska – | Historia: 355 718

Władze poinformowały w środę, że menedżer z Los Angeles, którego klientami byli Nicki Minaj i Kardashianie, został zamordowany, a jej chłopak został oskarżony o morderstwo.

Policja znalazła 55-letnią Angelę Kokowski martwą w swoim samochodzie w Simi Valley na północny zachód od Los Angeles 23 grudnia, dzień po zgłoszeniu jej zaginięcia, podała policja w oświadczeniu.

Jej chłopak, 49-letni Jason Parker, został aresztowany we wtorek i oskarżony o morderstwo w środę, podają władze i akta publiczne.

Władze powiedziały, że śledczy uważają, że Parker zabił Kokowski w jej domu w dzielnicy Sherman Oaks w Los Angeles, wsadził ją do samochodu, zawiózł do Simi Valley, zaparkował i zostawił w środku.

Parker nie złożył wniosku i nie odpowiedział na postawione mu zarzuty. Nie jest jasne, czy wyznaczył prawnika, który może komentować.

Według Variety i The Hollywood Reporter Kukawski pracowała dla Boulevard Management i podczas swojej kariery zajmowała się kilkoma znanymi klientami, w tym Minajem, Kim Kardashian, Offsetem i Tupacem Shakurem.

„Jesteśmy zasmuceni stratą naszej koleżanki Angie Kokowski” – powiedział w oświadczeniu Todd Buzek z Boulevard Management. „Angie była tak miłą i cudowną osobą, a wszyscy, którzy ją znali, będą za nią bardzo tęsknić”.

READ  Nie ma mowy w domu TV Spot

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top