Mel C, gwiazda Spice Girls, wycofuje się z koncertu sylwestrowego w Polsce z powodu „problemów, które nie odpowiadają społecznościom, które wspieram” – Deadline

Gorące dziewczyny Piosenkarka Melanie Chisholm, lepiej znana jako Mel C, wycofany z imprezy sylwestrowej w Polsce z powodu „pozwów” przeciwko wspieranym przez siebie społecznościom. Wokalistka „Never Be The Same Again” potwierdziła tę informację w mediach społecznościowych.

„W świetle pewnych kwestii, na które zwrócono mi uwagę, które nie są zgodne ze społecznościami, które wspieram, obawiam się, że nie będę już mógł wystąpić w Polsce zgodnie z planem w sylwestra” – czytamy w oświadczeniu.

Mel C kontynuowała: „Mam nadzieję, że wkrótce tam wrócę. Mam nadzieję, że wszyscy macie wspaniałe Święta Bożego Narodzenia i najlepsze życzenia na rok 2023”.

Chociaż gwiazda nie wyjaśniła, na jaki konkretny problem zwrócono jej uwagę, wielu zakładało, że mówi o społeczności LGBTQ+.

Program, w którym wystąpiłaby Mel C, został zaprezentowany przez polskiego nadawcę publicznego TVP, który w ostatnich latach był oskarżany o podsycanie propagandy przeciwko społeczności LGBTQ+, którą wspiera Chisholm. Jej rzecznictwo na rzecz praw osób LGBT zostało docenione już wcześniej Brytyjskie nagrody LGBT w 2021 roku Gdzie została uhonorowana nagrodą Celebrity Ally Award.

Polska jest politycznie konserwatywna, jeśli chodzi o prawa osób LGBT w wielu regionach kraju Stwórz „strefy wolne od LGBT” Marginalizacja obywateli.

READ  Wizyta w królewskim mieście od króla komedii Adama Sandlera

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top