Spectrum Health zyskuje więcej miejsca na łóżka, aby zaradzić wzrostowi hospitalizacji

GRAND RAPIDS, Michigan — Spectrum Health zostało zatwierdzone do zapewnienia dodatkowej pojemności łóżek szpitalnych w obliczu wzrostu liczby przypadków COVID-19, hospitalizacji z powodu wirusa i opóźnień w opiece podczas pandemii.

Spectrum dodaje 54 dodatkowe łóżka w szpitalu dziecięcym Helen DeVos. Zgodnie z obecną licencją i poprzednimi zatwierdzeniami w nagłych wypadkach, Spectrum Health dodało już 40 łóżek w Butterworth Hospital i doda kolejne 40 w styczniu, poinformowali Fox 17 urzędnicy z systemu opieki zdrowotnej.

Szpital Blodgett dodał 67 łóżek, a kolejnych 18 ma zostać ukończonych w styczniu.

Zgodnie z listem intencyjnym, w grudniu obłożenie Spectrum wyniosło 89%, ale w tygodniu od 13 do 15 grudnia osiągnęło 93%.

W niektórych przypadkach pojemność łóżek została zwiększona poprzez przekształcenie prywatnych pokoi szpitalnych w pokoje półprywatne.

„Mamy nadzieję, że ich nie potrzebujemy”, powiedział starszy wiceprezes Spectrum i dyrektor operacyjny, Brad Brasser. „Mamy nadzieję, że to się ustabilizuje, a popyt osłabnie. Ale mimo wszystko chcemy być gotowi”.

Inne plany obejmują rozważenie tymczasowego przekształcenia niektórych łóżek na 11. piętrze Szpitala dla Dzieci Helen DeVos w przestrzeń dla pacjentów. Obecnie piętro wykorzystywane jest jako powierzchnia biurowa oraz przestrzeń wykorzystywana przez zespoły usprawniające procesy i udogodnienia dla pacjentów.

Poprosili certyfikowane pielęgniarki, które od tego czasu przeszły na stanowiska zajmujące się analizą danych lub stanowiskami kierowniczymi w Spectrum, aby powróciły do ​​swoich korzeni jako opiekunki, mówi Brasser. Poprosili nawet niektórych pracowników, aby wyszli z emerytury.

„Członkowie naszego zespołu byli niesamowicie elastyczni. Włożyli dodatkowe godziny, naprawdę, naprawdę, wykraczają poza to” – powiedział Brasser.

Kafeteria Masowa, zlokalizowana na I piętrze Szpitala Dziecięcego, zostanie przekształcona w przestrzeń pieczy zastępczej z dodatkowymi 21 łóżkami.

Te dodatkowe łóżka są przeznaczone dla mniej poważnych przypadków COVID-19, zgodnie z LOI, podczas gdy krytycznie chorzy pacjenci będą nadal leczeni w standardowych pokojach.

READ  Stare wino kosmiczne ma zostać sprzedane za 1 milion dolarów

Przeczytaj pełny list intencyjny tutaj:

SH LOI Łóżko ratunkowe 12.20.21 za pomocą WXMI na Scribd

Planowe procedury wymagające pobytu w szpitalu w Spectrum Health zostały opóźnione w związku z obecnym wzrostem przyjęć do szpitali.

We wtorek Spectrum miało 383 pacjentów z COVID-19 w swoich 14 szpitalach, z których 84% nie jest zaszczepionych, poinformowali urzędnicy.

Ponad 90% pacjentów z COVID-19 na oddziale intensywnej terapii Spectrum Health nie zostało zaszczepionych, a 94% pacjentów z COVID-19 podłączonych do respiratora nie jest immunizowanych.

Dr Daryl Elmoshi, prezes Spectrum Health West Michigan, powiedział podczas wtorkowej aktualizacji wideo, że system opieki zdrowotnej widzi pewne pozytywne wskaźniki w swoich liczbach.

Almoshi mówi, że Spectrum jest „nigdzie blisko” od najwyższego punktu dla pacjentów z COVID-19 około dwa tygodnie temu.

Ogólnie rzecz biorąc, system opieki zdrowotnej przyjął 1042 osoby do hospitalizacji w trzech szpitalach w rejonie Grand Rapids, co według urzędników to około 100 pacjentów mniej niż szczyt z początku grudnia. Te szpitale łącznie mają 1206 licencjonowanych łóżek.

Jednak odsetek testów na COVID-19, które okazały się pozytywne, wzrastał w Spectrum, osiągając 28,8% we wtorek. Mediana siedmiodniowa wyniosła 22,6%.

Al-Mushi mówi, że obawia się, że wysoki wskaźnik pozytywnych wyników może wkrótce wskazywać na większą liczbę pacjentów w szpitalu.

Zobacz pełną aktualizację Moshi tutaj:

Czytaj więcej: Dyrektor CDC wyjaśnia, dlaczego okno izolacji COVID-19 zostało skrócone

Przeczytaj więcej: Oto, co do tej pory wiemy o wariancie omikron

CZYTAJ WIĘCEJ: Liderzy stanu Michigan wzywają do ostrożności, ponieważ przyjmowanie do szpitala pediatrycznego z powodu nawrotu COVID w innych stanach

Śledź FOX 17: Portal społecznościowy FacebookŚwiergotInstagramyoutube

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top