Meghan Markle nigdy nie chciała „nauczyć się podstaw” w rodzinie królewskiej

Meghan Markle podobno nie miała absolutnie żadnego zamiaru „uczyć się podstaw” i zaczęła się cała sprawa.

Autor Revenge: Meghan, Harry and the War between the Windsors, Tom Power, wysunął zarzuty.

Zaczął od wskazania największej różnicy między Meghan Markle a resztą rodziny królewskiej.

Wszystko zaczęło się od nawiązania do podejścia księżnej do „biegania po ziemi” w odniesieniu do dawnych obowiązków królewskich.

W świetle tego powiedział: kobieta„Kate była wkurzona na sąsiadkę. W przeciwieństwie do jej ostrożnego podejścia do 'uczenia się zasad’ przed podjęciem królewskich obowiązków, Meghan biegła – ale dokąd ona idzie?”

„A z kim biegała? Czy zdawałeś sobie sprawę, że rodzina królewska pracuje razem pod rządami króla, a nie jako rywalizujące jednostki?”

Królewski komentator i autor Andrew Morton przyznał również: „Po obserwowaniu Catherine przez te wszystkie lata zdałem sobie sprawę, że bardzo dużo czasu zajmuje zrozumienie bycia królewskim”.

Catherine Middleton zajmowała się tym przez dziesięć czy dwanaście lat. Tak samo Sophie Rhys-Jones (rodzina królewska) i uzyskała znacznie niższy status – lub miała. Zaabsorbowanie się tym zajmuje dużo czasu”.

„Meghan była raczej nieśmiałą osobą, więc wygłaszanie przemówień i występowanie publicznie było męką, ale myślę, że przezwyciężyła to. Bardzo przypomina mi Dianę. księżniczka.”

Jednak „Największą tragedią, jak sądzę, jest to, że Meghan i Harry nie zajęli wystarczająco dużo czasu, aby sprawdzić, czy mogą spróbować. Byli prawie nieobecni, zanim muzyka weselna się skończyła”.

READ  CM Punk Adresy nieudanego Lariata w AEW Double or Nothing

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top