13 kwietnia, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

Londyn. Ciało w walizce. Ofiarą była Polska. Zgoda brytyjskiej policji

Okropna zbrodnia

Mieszkaniec Bay and Sleep Hostel w Southall, cytowany przez „The Sun”, Opisał ofiarę jako „piękną Polkę po czterdziestce”. – Trochę wypiła, ale była cudowną kobietą. Myśleliśmy, że właśnie wyszedł – dodała kobieta, z którą rozmawiała gazeta. Mieszkańcy od jakiegoś czasu narzekają na zapach wydobywający się z jego pokoju.

The Guardian informuje, że kobiety dawno nie znaleziono, a jej chłopak zaginął od kilku dni.

Sprawca jest nadal poszukiwany

Brytyjska policja potwierdziła tożsamość kobiety we wtorek. Pozostawił go 41-letnia Polka Jonah B. Jego rodzina została natychmiast powiadomiona.

„Wiadomość o śmierci Jonah niewątpliwie będzie szokiem dla tych, którzy go znali, zwłaszcza w okolicznościach związanych z odkryciem jego ciała” – powiedział rzecznik policji Wayne Jolie w wywiadzie dla The Sun.

– Wciąż jesteśmy otwarci i rozważamy wszystkie możliwe zapytania. Inspektor Jolie powiedziała, że ​​była luka, kiedy ostatnio widziano Jonah i znaleziono jej ciało.

W weekend przeprowadzono sekcję zwłok Polki. Jednak przyczyna śmierci nie została ujawniona. Obecnie policja uważa sprawę za niewyjaśnioną. Śledztwo jest w toku, a policja liczy, że wkrótce zostaną ustalone nowe fakty. Jednocześnie wezwano każdego, kto ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie, do natychmiastowego skontaktowania się z policją.

Jak dotąd nie dokonano żadnych aresztowań.

dowód: o2.pl, BBC News, „The Guardian”

Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się do Newslettera Onetu, aby otrzymywać od nas najcenniejsze treści

READ  Bundesliga. Oliver Kahn: Bayern nie planuje wzmocnienia tej zimy