LeBreton Flats: Kto jest w New Arena Deal senatorów Ottawa

Treść artykułu

W czwartek senatorowie z Ottawy zostali ujawnieni jako preferowany oferent na boisko w LeBreton Flats. Zespół ogłosił również, że nawiązał współpracę z Live Nation, Sterling Equities, Tipping Point Sports i Populous, aby zbudować arenę na stronie. Oto podsumowanie firm z siedzibą w USA, które odegrają kluczową rolę w budowaniu nowej areny członkostwa w Ottawie.

Reklama 2

Treść artykułu

Jeff Wilbone i Stirling Project Development

60-letni Jeff Wilbone jest wiceprezesem wykonawczym rodzinnej firmy Sterling Project Development Company z siedzibą w Nowym Jorku.

W 1980 roku ojciec Welbone’a, potentat nieruchomościowy z biedy do bogactwa, Fred Welbone, kupił jeden procent udziałów w klubie baseballowym New York Mets. W latach 2002-2020 Wilbones był właścicielem większości członków drużyny National League, dopóki nie sprzedali swoich udziałów menedżerowi funduszu hedgingowego Steve’owi Cohenowi za 2,4 miliarda dolarów.

Podczas kadencji Wellebones Jeff nadzorował budowę nowego stadionu piłkarskiego Mets, Citifield, w Flushing w stanie Nowy Jork, na czas i zgodnie z budżetem.

Ale okres Wilponów jako większościowych właścicieli był trudny.

W ten sposób historia New York Times opisuje lata Welbona w historii z 2019 roku.

Reklama 3

Treść artykułu

„W swoim najlepszym wydaniu Wilponowie, samozwańczy milionerzy z zewnętrznych dzielnic miasta, błyszczą jako hojni dobroczyńcy, którzy czasami rozbijają bank, aby zdobyć gwiazdę. fani uważali za nieudolnych i oszczędnych, służąc jako gra próżności potomka.Rodzina to Fred Welbone i jego najstarszy syn Jeff, który nadzorował zespół z rozczarowującymi wynikami od 2002 roku.

READ  Blue Jays przejmuje Mallex Smith

Ta sama historia opisuje Jeffa jako „agresywnego i porywczego”. Jeff, który, podobnie jak jego ojciec, miał krótką karierę jako zawodowy baseballista, został oskarżony o bycie skrupulatnym menedżerem, który często ingerował w działalność klubu.

Jeff Wilbon jest także właścicielem New York Excelsior, zespołu profesjonalnych kamerzystów.

Reklama 4

Treść artykułu

Rodzina Wilponów była wybitnym inwestorem ze skazanym oszustem Berniem Madoffem, podobno tracąc 700 milionów dolarów w programie Madoffa Ponziego.

Sterling był również partnerem w nowej arenie dla nowojorskich wyspiarzy, UPS Arena.

Przepraszamy, ale nie udało się załadować tego filmu.

sportowy punkt zwrotny

Tipping Point Sports uważa się za „firmę zajmującą się finansami i doradztwem sportowym”. Z siedzibą w Cherry Hill w stanie New Jersey, Tipping Point i dyrektor generalny Mitchell Zeits wymienili Florida Panthers NHL jako klientów, którzy doradzali im budowę nowych stoczni wraz z Cleveland Cavaliers i Detroit Pistons z National Basketball Association.

Witryna Tipping Point mówi, że Ziets „odgrywa kluczową rolę, zapewniając doradztwo finansowe zarówno zespołom, jak i gminom, które chcą budować areny i stadiony”. Doradztwo takie obejmuje analizę due diligence, strategię partnerstwa publiczno-prywatnego oraz negocjacje umowy rozwojowej.

Reklama 5

Treść artykułu

Do klientów jego firmy należą Cleveland Cavaliers, Detroit Pistons i Florida Panthers w sprawach związanych z areną. W innym miejscu Zeets służy Chrisowi Hansonowi jako strateg finansowy związany z budową nowego placu w centrum Seattle. W Phoenix świadczy usługi bankowości inwestycyjnej rodzinie kojotów, które badają budowę nowego podwórka. W Oakland i San Diego zajmuje się doradztwem finansowym w zakresie budowy nowych stadionów NFL na tych dwóch rynkach. W Bay Area jego klientem jest miasto Auckland. W San Diego pomaga JMI Realty, gdy Chargers proponują śródmiejski stadion związany z rozbudową Convention Center.

READ  „Piękny bałagan”: Płomienie mówią o elemencie ludzkim w Dniu Ostatecznego Handlu

gęsto zaludniony

Populous to globalna firma architektoniczna, która zbudowała takie areny jak Climate Pledge Arena dla Seattle Kraken, T-Mobile Arena dla Las Vegas Golden Knights, Videotron Center w Quebec City i Tottenham Hotspur Stadium w Londynie w Anglii.
Założona w 2009 roku firma Populous rozwija się w 34 krajach na całym świecie.

Reklama 6

Treść artykułu

żyjący naród

Live Nation Entertainment powstało w 2010 roku z połączenia Ticketmaster i Live Nation i jest największą na świecie firmą zajmującą się promocją wydarzeń.

Jej prezesem jest Kanadyjczyk Michael Rapinoe, który urodził się w Thunder Bay i został mianowany prezesem i dyrektorem generalnym Live Nation w 2005 roku i kontynuował tę funkcję w Live Nation Entertainment po fuzji.

Po ukończeniu Lakehead University, Rapinoe rozpoczął karierę promując młodych kanadyjskich wykonawców, a później pracował w sprzedaży i marketingu w Labbatt Breweries.

Live Nation Entertainment otworzyło biuro w Ottawie w 2017 roku i przyniosło do miasta mega hity, takie jak Justin Bieber w marcu i Maroon 5 w sierpniu. Sponsoruje również festiwale muzyczne, takie jak Escapade, które odbywają się w ten weekend w Lansdowne Park.

Reklama 7

Treść artykułu

Po prawie dwóch wyczerpujących latach dla branży koncertowej z powodu pandemii COVID-19, Live Nation odbił się pod koniec 2021 roku, organizując 17 000 koncertów dla 35 milionów fanów, głównie w USA i Wielkiej Brytanii

W tym roku branża odbiła się jeszcze bardziej, sprzedając ponad 70 milionów biletów, co stanowi 36-procentowy wzrost w porównaniu z 2019 r., co firma przypisuje stłumionemu popytowi na występy na żywo.

Live Nation organizuje również wydarzenia w lukratywnych dziedzinach mieszanych sztuk walki.

READ  Ottawscy senatorowie Brady Tkachuk podpisują kontrakt z Anthonym LeBlanc Pierre Dorian

Uważa się za „wiodącą na świecie firmę rozrywkową na żywo”, organizując 40 000 koncertów rocznie, ponad 100 festiwali i sprzedając pół miliarda biletów na całym świecie.

Firma ma siedzibę w Beverly Hills w Kalifornii i zatrudnia 44 000 pracowników. Live Nation Canada ma siedzibę w Vancouver.

RÓWNIEŻ: Ottawa Senators wygrywają pokaz w centrum miasta w LeBreton Flats

Akta Bruce’a Garriocha

    Reklama 1

uwagi

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania aktywnego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarzy lub jeśli jest to użytkownik, którego obserwujesz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top