Lava Probuds TWS Earbuds wprowadzone na rynek w Indiach; Sprawdź ceny, funkcje i inne szczegóły

Lava Mobiles oficjalnie weszła do segmentu prawdziwych bezprzewodowych słuchawek stereo (TWS) wraz z wprowadzeniem na rynek indyjski słuchawek Probuds. Nowe słuchawki Lava Probuds TWS kosztują 2199 rupii. Wkładki douszne mają trafić do sprzedaży od 24 czerwca 2021 r. o godzinie 12:00 czasu IST za pośrednictwem sklepu internetowego Amazon, Flipkart i Lava. W ramach oferty startowej niewielu kupujących będzie miało szansę na zdobycie słuchawek za jedyne Re 1. Smartfon Lava Z2 Max z baterią 6000 mAh wprowadzony na rynek w Indiach w cenie 7 799 rupii.

Jest wyposażony w konstrukcję douszną, która według firmy została stworzona po przeprowadzeniu różnych eksperymentów i zbadaniu cech ucha wewnętrznego. Ponadto wkładki douszne będą oferowane w jednym czarnym kolorze. Posiada również roczną gwarancję.

Lava Probuds TWS Earbuds (Źródła zdjęcia: Lava Mobiles)

Słuchawki douszne są oferowane z etui ładującym i mają zapewnić 25 godzin odtwarzania. Inne cechy to odporność na wodę i pot IPX5 oraz przetworniki 11,6 mm. Jest zasilany przez chipset MediaTek Airoha.

Probuds są wspierane przez baterię 55 mAh wewnątrz każdej wkładki dousznej i baterię 500 mAh wewnątrz etui ładującego. Firma twierdzi, że wkładki douszne są zaprojektowane tak, aby zapewniały głęboki bas i umożliwiały minimalne zniekształcenia dźwięku podczas połączeń. Inną cechą wkładek dousznych jest natychmiastowa funkcja „Wake and Pair Technology”, która zasila wkładki douszne i przechodzi w tryb dzwonienia, po prostu otwierając pokrywę etui ładującego.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LastLY 22 czerwca 2021 o godzinie 12:04 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.pl).

READ  Genesis przedstawia nowe G80 Sport

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top