Przez następne trzy godziny możesz kupić Galaxy Watch 4 za jedyne 129 USD

Internet wciąż aż roi się od nowych rewelacji Apple Watch Pro i niedawno wydany Samsung Galaxy Watch 5, ale jeśli szukasz nowego urządzenia do noszenia bez wydawania pieniędzy, Obecnie można kupić najnowszą generację 40-milimetrowego Samsung Galaxy Watch 4 za jedyne 129 USD podczas wyprzedaży flashowej Samsunga na kolejne trzy zegarki.. Ta promocja trwa od 12:00 do 15:00 czasu wschodniego i obniża o 36 procent końcową cenę dowolnej konfiguracji Samsung Galaxy Watch 4 40 mm lub 44 mm.

Chociaż ten model niestety nie ma fizycznej obrotowej ramki, Watch 4 nadal ma responsywny interfejs ekranu dotykowego, a także rozszerzoną obsługę aplikacji innych firm i szeroką gamę funkcji śledzenia zdrowia. Zegarek 4 to solidny wybór dla prawie każdego użytkownika Androida, który szuka sprawnego smartwatcha, ale warto zauważyć, że Galaxy Watch 4 lepiej współpracuje z ekosystemem Samsunga. Przeczytaj naszą recenzję.


Samsung Galaxy Watch 4 (40 mm, GPS)

Samsung Galaxy Watch 4 obsługuje najnowszą wersję Wear OS i zawiera funkcje zdrowotne, takie jak EKG, wbudowany GPS i pomiary składu ciała.

W porównaniu do Galaxy Watch 4, nowszy Watch 5 ma nieco lepszą żywotność baterii i ulepszony interfejs bezprzewodowy, który obejmuje obsługę Bluetooth 5.2. Poza tym oba zegarki są niemal identyczne pod względem formy i funkcji. Przeczytaj naszą recenzję Samsung Galaxy Watch 5, aby uzyskać więcej informacji.

Ta oferta jest jedną z najlepszych cen, jakie widzieliśmy dla urządzeń do noszenia czwartej generacji Samsunga i jest warta rozważenia, jeśli jesteś na ogrodzeniu, aby zainwestować w jedną. Co więcej, cena 129 USD to około połowa tego, co zapłaciłbyś za inne urządzenia do noszenia Fitbit Sense, który zwykle kosztuje 249,95albo Fitbit Versa 2, który zwykle kosztuje 149,95 USD. Nawet tańsza wersja Apple Watcha niż Apple Watch, 40-milimetrowy zegarek Apple Watch SE z GPS-em kosztuje 249.

READ  Chipset, kamera i wyświetlacz Redmi Note 8 2021 są szczegółowe

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top