Kucherov jest właścicielem hat-tricka dla Drużyny Błyskawicy w zwycięstwie nad szablami

Bawół – Nikita Kucherov Zdobył swojego czwartego hat-tricka w National Hockey League, pokonując we wtorek Tampa Bay Lightning Buffalo Sabres 6:1 na Key Bank Center.

Bramki Kucherowa były pierwszymi w trzech meczach, odkąd wrócił do drużyny w czwartek po tym, jak 16 października opuścił 32 mecze z powodu kontuzji dolnej części ciała. Przeszedł operację 26 października.

– To wybitny zawodnik i myślę, że wszyscy to widzimy – powiedział trener Lightning, John Cooper. „Jego wizja i oczekiwanie na to, co się dzieje, o krok wyprzedza wszystkich. Jego wyczucie czasu wciąż wraca, będzie pierwszym, o którym myślę, że ci powie… Ta gra jest trudna i jest nagrodzony. Widzisz te punkty, ale to subtelne małe rzeczy, które robi w Strefie D, w wybiciach i wszystkich innych rzeczach, które szanujemy jako trenerzy i naprawdę doceniamy to, że robi 200 stóp [down] Lód. Mam tylko nadzieję, że odtąd mu się polepszy.

Wideo: TBL @BUF: Kucherov zbiera hat-tricka przeciwko Sabers

Stephen Stamkos Miał bramkę i dwa podania, i Alex Killorn Miał trzy asysty dla Lightninga (24-9-5) i wygrał trzy z czterech. Andriej Wasilewski W swoim 20. zwycięstwie w tym sezonie wykonał 17 rzutów obronnych.

Vinnie Hinostroza nagrywać i Ukko-Pekka Luukkonen Pozwolił na dwa gole z dziewięciu strzałów, zanim odszedł po pierwszej połowie z kontuzją dolnej części ciała. Trener Buffalo Don Granato nie miał aktualizacji po meczu.

Malcolm Suban Uratował 23 rzuty z ulgi dla Sabre (10-19-6), który stracił sześć bramek z rzędu (0-4-2).

„Oczywiste jest, że potrzebujemy większego wysiłku” – powiedział Granato. „To było indywidualne, ale zbiorowe. I można powiedzieć, że byli na nas gotowi. Dzisiejszej nocy byli bardzo subtelni i wykonali. Najwyraźniej odzyskali całą drużynę z powrotem z Kucherovem i są zdrowi, teraz to czują. Widać to dziś wieczorem. Oczywiście. Że nie zrobiliśmy tego tak, jak chcieliśmy. Żadnych wymówek. Nie byliśmy sprytni i zapłaciliśmy cenę.

READ  NHL odkłada 3 mecze w Senacie z powodu wybuchu COVID-19

Ondrej Balat weź przepustkę od Wiktor Hedman do dołka, a Luukkonen strzelił rękawicę, dając Lightningowi prowadzenie 1:0 w 2:46 pierwszej połowy. Komunikuje pięć bramek w czterech kolejnych meczach.

Antoniego Cirelli Strzelił gola z dołka w singlowym doskoku, by doprowadzić do 2-0 o 10:45.

– Wiedzieliśmy, że w ostatnim meczu nie zagraliśmy najlepiej, więc chcieliśmy wyjść i dobrze zacząć i myślę, że tak się stało – powiedział Stamkos.

Wideo: TBL @BUF: Stamkos zdobywa punkty w drugiej połowie

Kucherov objął prowadzenie na 3:0 w mocnej grze 27 sekund po przerwie, strzelając z górnej części prawego koła po łatwym wejściu w pole. Wydłużył go do 4-0 w 10:21 chwilę po opuszczeniu pola karnego, uderzając w dośrodkowanie na lodzie. Corey Berry Na lewo od sieci.

Keylorn posłał podanie zza siatki do Stamkosa, który wpadł do dołka, aby doprowadzić do 5-0 w 14:04.

Hinostroza wykorzystał dobicie, które odbiło się dla niego w lewym okręgu w grze o władzę, aby zmniejszyć go do 5-1 w 5:31 trzeciej rundy.

Kucherov strzelił gola z wysokiego dołka 13:57 w finale 6:1.

„To była nasza wina” będzie się wyróżniać Zymjus Jergenson Powiedział. „Daliśmy kilka ryzykownych szans na zdobycie gola dla jednej z najlepszych drużyn strzelców. To była nasza wina. W tym momencie po prostu chciałem do tego wrócić. To była trudna noc. Nie chcieliśmy grać tak.”

Balat opuścił mecz w drugiej połowie z powodu nieujawnionej kontuzji.

– Bali coś przepracowuje – powiedział Cooper. „Więc pomyśleliśmy, że za każdym razem, gdy będziemy mogli dać mu ulgę, damy mu trochę ulgi i to właśnie zrobiliśmy dziś wieczorem”.

Uwagi: Kucherov . tied Tyler Johnson Jest czwarty pod względem liczby cap w historii Lightning za Stamkos (9), Martin St. Louis (8) i Vincent Le Cavalier (6). … Wasilewski wygrał 20 lub więcej meczów w sześciu kolejnych sezonach. …odgromowa obrona Zach Bogosian Był plus-2 przez dwa uderzenia o 18:25 w swoim pierwszym meczu z Sabres od czasu, gdy 21 lutego 2020 r. został bezwarunkowo zwolniony. … Palat rozegrał swój 589 mecz, aby wyrównać Johnsona na siódmym miejscu w historii Tampa Bay. … prosto Jack Quinn, który został wybrany przez Sabres z numerem 8 w NHL Draft 2020, grał o 16:30 i oddał trzy celne strzały w swoim debiucie w NHL.

READ  Braves ponownie przebili się przez Dodgersów, prowadząc 2-0 w NLCS

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top