Mets organizują spotkanie zespołu, gracze nie będą używać gestu „nie”

NOWY JORK – Javier Baez i Francesco Lindor przeprosili fanów Mets po tym, jak Baez ujawnił, że uroczysty gest piłkarzy był po części próbą wygwizdania słabego klubu piłkarskiego przez nowojorskich kibiców.

Baez i Lindor na zmianę mówili, że jest im przykro mniej niż godzinę przed rozpoczęciem pierwszego wtorkowego meczu z Miami Marlins. Było to po surowym oświadczeniu szefa zespołu Sandy’ego Aldersona w niedzielę wieczorem, wypierającym ten gest, a także po wtorkowym spotkaniu zespołu, na którym gracze powiedzieli, że przestaną to robić.

– Nie chciałem nikogo urazić – powiedział Bayes.

28-letni Baez został przejęty z Chicago Cubs 30 lipca i od tego czasu zdobył 0,210 z czterema strażnikami i 0,709 OPS w 17 meczach. Fani Mets wygwizdali jego i innych przez cały sierpień, kiedy zespół wyszedł 8-19, aby wypaść z centrum play-off po prowadzeniu NL East przez prawie trzy miesiące.

Gracze zaczęli wykonywać gesty kciukami w dół w kierunku bunkra po kluczowych uderzeniach i innych pozytywnych zagraniach na stadionie Dodger w dniach 20-22 sierpnia.

„Kiedy nie odnosimy sukcesu, zostajemy wygwizdani” – wyjaśnił Baez w niedzielę. „Więc będą wygwizdani, gdy osiągniemy sukces”.

Lindor i trener Luis Rojas powiedzieli we wtorek, że uważają, że Paez – którego pierwszym językiem jest hiszpański, ale nie używa tłumacza w rozmowach z mediami – mylił się, mówiąc, że zawodnicy Mets wygwizdali fanów.

„Nie powiedziałem, że fani są źli, lubię ich, ale czułem się, jakbyśmy byli sami” – powiedział we wtorek Baez. „Oczywiście fani chcą wygrać i płacą nam, wszyscy mówią, ale my też chcemy wygrać i byliśmy rozczarowani. I wiesz, nie chciałem nikogo urazić, a jeśli kogoś uraziłem, Przepraszamy.”

Lindor powiedział również, że gest nie był szczery wobec fanów.

„Zaniedbanie oznacza dla mnie przeciwności, przeciwności, przez które przeszliśmy przez cały ten czas” – powiedział Lindor. „Podobnie jak w przypadku negatywnych rzeczy, przezwyciężyliśmy to, więc wygląda na to:„ Udało nam się! Zdaliśmy! “

READ  Matthew van der Poel wycofuje się z Tour de France, by rozpocząć przygotowania do olimpiady

„Jednak to był błąd i przepraszam wszystkich, których obraziłem. Nie było moim zamiarem obrażanie ludzi”.

Bayes i Lindor rozmawiali z dziennikarzami przed bunkrem Metów. Lindor został wygwizdany przez kilku fanów, kiedy się pojawił, a dwaj młodzi chłopcy podnieśli kciuki za nim, gdy mówił. Po tym, jak Baez skończył przeprosiny, fan krzyknął do niego „Jaffe, po prostu chcemy wygrać, bracie!”

Lindor został wygwizdany przed pierwszym uderzeniem i ponownie po udanym uderzeniu ofiary. Baez nie był w składzie, aby wznowić opóźniony przez deszcz mecz pierwszej połowy 11 kwietnia, ale prawdopodobnie zagra w Pucharze Nocy, mając nietypowe podwójne uderzenie głową.

„Cieszę się, że nasi gracze przepraszają fanów” – powiedział na Twitterze Steve Cohen, właściciel pierwszego roku. „Stańmy dziś za naszymi graczami i wyjdźmy i wygrajmy dzisiaj 2!”

The Mets nie był jedynym klubem, który wykluczał sarkazm domowej roboty. Gracz Buccaneers Gregory Polanco skarżył się w zeszłym tygodniu na gwizdki fanów w Pittsburghu na dwa dni przed zwolnieniem go przez zespół.

„Muszą zrozumieć, że ja też jestem człowiekiem” – powiedział.

Oczywiście Nowy Jork jest swoją własną bestią. Gracze i trenerzy oczekują, że słabsze gwiazdy Big Apple usłyszą o tym od fanów.

„Tutaj mam dużo szacunku”, powiedział Lindor. „Ludzie są bardzo uczciwi i dają ci znać”.

Fan Metsa, 15-letni Will Gregory, powiedział przed meczem, że chciałby, aby Baez zajął się buczeniem tak samo, jak gracz Yankees Giancarlo Stanton. Gregory – który stał z kolegami przy wejściu dla piłkarzy po autografy – powiedział, że szanuje Stantona za uznanie prawa kibiców do buczenia.

„Zrozumiał to zupełnie inaczej, mówiąc: „Musimy być lepsi” – powiedział Gregory. „Ale wiesz, jesteśmy nowojorczykami i tak on (Bayes) zostałby powitany, gdyby grał źle. Więc jeśli nie chce być wygwizdany, powinien grać lepiej”.

READ  Pittsburgh Steelers vs Las Vegas Raiders 19.09.21 NFL Typy, kursy, prognozy » Gdzie czatować sport

Cały zespół – nie tylko Baez i Lindor – używał tego gestu, a Rojas powiedział, że gracze zdecydowali się przestać, zanim przemówił do klubu we wtorek.

Zapolowy Kevin Pillar – również w swoim pierwszym sezonie w zespole – napisał w niedzielę na Twitterze, że „po prostu czuł się kochany w Nowym Jorku” i że „Nie, nie buczam fanów”.

„Proszę, nie przyglądaj się temu za bardzo” – napisał.

Bowler Marcus Strowman odpowiedział: „Media zawsze szukają wszystkiego, co wywołuje kontrowersje”. „Przestań bawić się tymi powieściami”.

Rojas powiedział, że nie znał znaczenia tego skinienia aż do niedzielnych komentarzy Baeza.

„Bierzemy odpowiedzialność za niektóre z tych decyzji i to właśnie widzę w tej grupie” – powiedział menedżer. „To grupa mężczyzn, którzy moim zdaniem są odpowiedzialni za swoje czyny.

„Mamy liderów, którzy wyjaśniają, jak media, fani i wszystko jest tutaj” – dodał. – A ja zawsze mówiłem mężczyznom, jak bardzo musimy być odpowiedzialni.

Lindor, czterokrotny All-Star, został przejęty z Cleveland w trakcie sezonu, jako pierwszy poważny ruch zespołu od czasu, gdy Cohen kupił franczyzę. Lindor podpisał 10-letni kontrakt o wartości 341 milionów dolarów na pobyt w Nowym Jorku, ale często był wyśmiewany podczas sezonu, gdy uderzał 0,224 z 11 Homerami i 0,686 OPS.

Miał nadzieję, że ten gest nie zepsuje jego relacji z fanami, których trzyma się do 2031 roku.

„Mam nadzieję, że to nie będzie kontynuowane, ponieważ nie miało na celu nikogo urazić ani nikogo nie szanować” – powiedział. „To tylko czas, aby spróbować się złapać. Przechodzimy przez trudny okres, a to był gest, by się nawzajem poderwać”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top