Książę Harry nie zepsuje swoich relacji z krewnymi rodziny królewskiej

Książę Harry nie zepsuje swoich relacji z krewnymi rodziny królewskiej

Wygląda na to, że książę Harry, wnuk królowej Elżbiety, chce pogodzić się ze swoimi królewskimi krewnymi, ponieważ podobno nalegał, aby nie pojawiał się w hitowym programie Netflix, The Crown.

To posunięcie księcia Sussex sugeruje, że nie jest on w nastroju do niszczenia swoich relacji z rodziną królewską.

Królewscy fani i komentatorzy przez lata wyrażali zaniepokojenie pisanym dramatem luźno opartym na członkach rodziny królewskiej.

Pierwszy sezon The Crown zaczął być emitowany w serwisie Netflix w 2016 roku i zagrali Claire Foy jako Queen i Matt Smith jako Prince Philip.

Platforma streamingowa rozpoczęła kontrowersyjny czwarty sezon serialu, który przedstawia relacje między księciem a księżną Walii, księciem Karolem i Dianą.

Zaniepokojenie wzrosło, gdy komentatorzy z rodziny królewskiej twierdzili, że przedstawienie spowoduje trwałe szkody dla rodziny królewskiej.

W listopadzie minister kultury brytyjskiego rządu, Oliver Dowden, zaapelował do serwisu streamingowego o dodanie „zastrzeżenia” do serii w 2020 roku.

Prośba Dowdena pojawiła się po premierze czwartego sezonu Korony i zadebiutowała postać zmarłej księżnej Diany, grana przez Emmę Corinne.

Seria została już odnowiona na sezony piąty i szósty. Pojawiły się spekulacje, że dramat królewskiego wyjścia Harry’ego i Meghan Markle zostanie podjęty w serialu.

Jednak najmłodszy syn księcia Karola i zmarłej Diany podobno błagał giganta telewizyjnego, aby nie podkreślał historii jego i Meghan w królewskim dramacie.

Mówiąc o Lauren, redaktor królewski Daily Mirror Russell Myers twierdził, że książę „wyrzuca swoje zabawki z wózka” ze względu na swoją ostatnią prośbę rodziny królewskiej.

Gospodarz Lauren Kelly zapytał pana Myersa: „Podobno książę Harry wcale nie jest zadowolony z pojawienia się w The Crown.

„Czy mógłby od niego pisać, czy mogliby się bez niego obejść, kto wie”. „Cóż, nie jestem pewien”, powiedział pan Myers.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *