How to Watch Knives (i jego kontynuacja, Szklana cebula)

How to Watch Knives (i jego kontynuacja, Szklana cebula)

Knives Out wydaje się być tajemnicą morderstwa zaledwie wczoraj, która zadebiutowała jako The Z przymrużeniem oka XXI wiek. W naszej recenzji Knives Out nazwaliśmy to „… zachwycającą mieszanką komedii i thrillera oraz głęboko satysfakcjonującą tajemnicą morderstwa”. To był ogromny sukces dla Lionsgate, obracając ok 300 milionów dolarów w kasie na całym świecie. Po premierze w listopadzie 2019 roku spodziewaliśmy się wydania kontynuacji od reżysera i scenarzysty Riana Johnsona. Teraz, po trzech latach, nadszedł wreszcie czas na rozwiązanie kolejnej sprawy!

Jeśli kochałeś Daniela Craiga jako detektywa Benoit Blanca, możesz się doczekać ponownego zobaczenia go w akcji (i usłyszenia o tym południowym przyciąganiu, które tak bardzo nam się podobało). Tym razem można go znaleźć na imprezie z tajemniczym morderstwem, której gospodarzem jest miliarder Miles Bron, oczywiście na prywatnej greckiej wyspie o nazwie Glass Onion. Dołączy do niego ekscytująca obsada dziwacznych postaci, w tym nowe twarze, takie jak Janelle Monáe i Ethan Hawke (patrz główna lista obsady poniżej), ponieważ spodziewamy się kolejnej bogatej podróży komediowych przesłuchań, mrocznych zwrotów akcji i przygód.

Jeśli zastanawiasz się, jak obejrzeć (lub ponownie obejrzeć) Knives Out przed kontynuacją, lub jeśli jesteś tutaj, aby sprawdzić plany przesyłania strumieniowego Glass Onion, oto wszystko, co musisz wiedzieć!

Czy Knives jest na Netflix? Gdzie mogę nadawać?

Niestety nie. Chociaż Knives Out nadal nie jest obecnie dostępny w serwisie Netflix – mimo że kontynuacja trafi do serwisu Netflix 23 grudnia – dobrą wiadomością jest to, że Dostępne do wypożyczenia lub zakupu na większości platform.

READ  Film Fast X: Jason Momoa wysadza Watykan dla rodziny

Gdzie oglądać Szklana cebula — Godziny seansów

Glass Onion: A Knives Out Mystery pojawi się w wybranych kinach jutro, 23 listopada Przed premierą transmisji strumieniowej Netflix 23 grudnia 2022 r. Skorzystaj z poniższych łączy, aby sprawdzić lokalne godziny emisji:

Wlać szklankę cebuli

Według reżysera Riana Johnsona kontynuacja Knives Out ma „całkowicie nową obsadę”. patrz poniżej:

 • Daniela Craiga Jak detektyw Benoit Blanc
 • Edwarda Nortona Jako Miles Bron, technologiczny miliarder
 • Leslie Odom Jr Jak Lionel Toussaint, Świat Milesa
 • Janelle Monae Jako Cassandra „Andy”, przedsiębiorca technologiczny
 • Katarzyna Hahn Jako Claire DiBella, gubernator stanu
 • Dallasa Robertsa jako mąż Claire
 • Jessica Henwick Jak Peg, asystentka Birdie
 • Madeline Klein Jak Whiskey, dziewczyna Duke’a
 • Kate Hudson Jak Birdie Guy, projektant mody
 • Dave Bautista Jako Duke Cody, YouTuber
 • Ethan Hawke jako asystent Milesa
 • Jackiem Hoffmanem jako matka Duke’a

Sprawdź nasz przewodnik dla wszystkich Największe nadchodzące filmy lub zanurzyć się Najlepsze filmy sprawdzone na 2022 rok Więcej propozycji filmów.

Lindsey (on/ona) jest dyrektorem ds. rozwoju widowni w IGN od 2021 roku. Możesz ją znaleźć na Twitterze pod adresem @LindseySalzer.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *