Kiermayer mówi, że Boruki celowo uderzył go Jessem

Tampa Bay Rays przypieczętowały w środę miejsce po sezonie, ale to była drugorzędna historia przeciwko Toronto Blue Jays.

W poprzednim meczu w centrum uwagi był rozgrywający Rise Kevin Kiermayer Od łapacza z Toronto Alejandro Kirk, którego Reyes odmówił przekazania gościnnemu klubowi. Niecałe 24 godziny później, pod koniec serii między zespołami AL East, Kiermaier wrócił do centrum uwagi, gdy został trafiony przez Ryana Boruckiego z Blue Jays w ósmej rundzie.

Borucki został odesłany po tym, jak sędziowie spotkali się, aby przejrzeć uderzającego, co spowodowało, że menedżer Blue Jays Charlie Montoyo i czerwony trener strzelania Pete Walker weszli na boisko.

Walker również został wyrzucony z meczu z powodu jego wybuchu.

Kiermayer nie uspokoił się po wygranej 7:1 i skupił się na dramacie późnego meczu.

“O tak, to było celowe” Prawie prawie poszedłem za mną. Myślę, że to był słaby ruch, jeśli mam być całkowicie szczery. To koniec. W żaden sposób nie bolało, więc mnie to nie obchodzi. Nieważne. Och, naprawdę “.

Kiedy Kiermayer został zapytany, dlaczego chce ponownie spotkać Blue Jays, było to co najmniej dwuznaczne. „Motyw jest tam”, powiedział. „To wszystko, co trzeba powiedzieć”.

Chociaż Kirmayer była pewna, że ​​to celowe, Montoyo miał inne pojęcie o tym, co się stało, ale zdecydowanie sympatyzowała z reakcją Rayów.

Reakcja Pete’a powiedziała mi o tym wszystko.– Pudłuje. Uderzył go, ale rozumiem, jak to wygląda. Rozumiem, jak zdenerwowały to promienie. To trwało dwa dni.

Pozostało tylko 10 meczów w sezonie zasadniczym, więc Toronto bierze udział w gorącym wyścigu dzikich kart z innymi kolegami z drużyny Boston Red Sox i New York Yankees. Dwie drużyny biorące udział w walce wręcz nie zmierzą się ponownie, chyba że Blue Jays zdobędą miejsce po sezonie i będą w stanie pokonać swoich przeciwników w jednym meczu.

READ  Gracze NBA mogą trafić do więzienia za złamanie kwarantanny w Toronto

Jakby MLB Posteson nie był wystarczająco dramatyczny, teraz jest podstawowa narracja gotowa w każdej chwili się wygotować, jeśli obaj zmierzą się ze sobą w serii.

Więcej od Yahoo Sports

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top