Kevin Kiermayer i Mike Zunino odpadają w sezonie 2022 z powodu kontuzji

Baltimore – gracz Golden Glove Center Kevin Kiermayer Wszyscy łowcy gwiazd Mike Zunino Obaj przegapią resztę sezonu, jak ujawniono w poniedziałek przed otwarciem serii Rays w Baltimore. Menedżer Kevin Cash powiedział, że Kiermayer będzie miał operację lewego biodra, podczas gdy Zunino, który nie działa od 9 czerwca, przejdzie operację zespołu klatki piersiowej na lewym ramieniu.

Obaj weterani są w ostatnim gwarantowanym roku kontraktów z Tampa Bay, chociaż Kiermayer ma opcję drużyny za 13 milionów dolarów na 2023 rok.

„To niefortunne, nie ma co do tego wątpliwości” – powiedział Cash. W przyszłości jest mnóstwo czasu na długą dyskusję na temat efektu [Kiermaier] Miał, ale na pewno będziemy za nim tęsknić w tym roku.”

Kiermayer, najdłużej grający zawodnik i lider klubu w Rise, grał przez lata z powodu chronicznego dyskomfortu w pachwinie, zanim 9 lipca problem odsunął go na bok. Został przeniesiony na listę 60-dniowych ofiar 16 lipca, przyznając, że nie wróci „w najbliższym czasie”, zanim skonsultuje się ze specjalistą od bioder w Nashville, Tenn.

Decyzja kończy niedźwiedzi rok dla trzykrotnego zdobywcy Złotej Rękawicy po obu stronach piłki. Kiermayer osiągnął .228 z siedmioma biegami u siebie i 89 pkt + w 63 meczach, podczas gdy jego popisowe liczby w obronie również spadły z powodu kontuzji. 32-latek jest powyżej średniej w 63. percentylu w tym sezonie, po zebraniu 64 OAA od 2016 do 21, zajmując drugie miejsce wśród defensywnych graczy w tym okresie.

„To była dobrze znana rzecz” – powiedział Cash. „Lekarz w zasadzie powiedział lata temu:„ Graj dalej, dopóki nie będziesz mógł”. Dotarliśmy do punktu, w którym nie mógł”.

Zunino, kibic za tablicą Tampa Bay od 2019 roku i drużyną All-Star w 2121 roku, widział w tym sezonie ofensywny krater produkcyjny, zanim zgłosił mrowienie w lewym ramieniu. Otrzymał zastrzyk z botoksu 20 czerwca i zabieg na szyję 11 lipca, aby złagodzić objawy TOS, stanu naczyniowego najczęściej diagnozowanego w dzbankach, zanim zdecydował się na operację. 31-letni obrońca zakończył 2022 rok z cięciem 0,148/195/0,304 w 36 meczach.

READ  Kanadyjska bramkarz Carrie Price przystępuje do programu pomocy zawodnikom, ponieważ rodzina podkreśla znaczenie zdrowia psychicznego

Choć nie jest to nieoczekiwane, poniedziałkowe wyniki są efektem kolejnego roku, w którym Rays miał wiele kontuzji, a 15 graczy ma kontuzjowanych zawodników i 11 w IL przez 60 dni. Kilku z nich to główni współpracownicy, którzy nie robili tego przez cały rok, jak Tyler Glasno i wpływowy Nick Anderson, ale którzy musieli również radzić sobie ze stratami w połowie sezonu z krótkotrwałą gwiazdą Wander Franco i producentami Haroldem Ramirezem. Manuel Margo i Ole. Najbliższe gwiazdy to m.in. Andrew Kittridge, a teraz Kiermayer i Zunino.

Tampa Bay gra bez Zunino od prawie dwóch miesięcy, a Kiermayera przez większość lipca, więc poniedziałkowe wiadomości nie wpłyną zbytnio na ich skład na krótką metę. Francisco Mejia i niedawno przejęty Christian Bethancourt pozostają na służbie za zarządem, podczas gdy Brett Phillips zszedł z prawego pola pod nieobecność Kiermayera, a debiutant Josh Lowe długo przyglądał się prawicy.

Rays niedawno dodali zawodnika szybkiego i głębokiego Romana Quinna i są zachęceni postępami, jakie Margot poczyniła od czasu strasznego skręcenia prawego kolana 20 czerwca. Mają nadzieję, że Margot wróci za jakiś miesiąc.

– On tego broni – powiedział Cash.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top