Realme Pad X, Watch 3, więcej do wprowadzenia w Indiach już dziś: sprawdź szczegóły

Realme przygotowuje się dziś do zorganizowania specjalnego wydarzenia w Indiach, podczas którego firma wprowadzi na rynek szereg nowych urządzeń. Lista zawiera plik Realme X وحة PanelRealme Watch 3, Realme Buds Air 3 Neo, płaski ekran. Wydarzenie inauguracyjne „Hey Creatives” rozpocznie się 26 lipca o godzinie 12:30 i będzie transmitowane na żywo w mediach społecznościowych Realme India oraz na oficjalnej stronie YouTube. Przeczytaj także – Realme GT Neo 3 Naruto Edition pojawi się wkrótce w Indiach, prawdopodobnie w przyszłym miesiącu

Wydarzenie inauguracyjne można obejrzeć tutaj: Przeczytaj także – Realme GT Neo 3 Thor: Love and Thunder Limited Edition jest już dostępny w Rs. 39999

Przeczytaj także – Premiera Realme GT 2 Master Explorer Edition z Snapdragon 8+ Gen 1 i szybkim ładowaniem 100 W

Alternatywnie możesz również śledzić wydarzenie inauguracyjne w BGR India.

Oczekiwane specyfikacje Realme Pad X

Realme ujawniło już wiele szczegółów na temat nadchodzącego tabletu. Jest wyposażony w 10,95-calowy wyświetlacz WUXGA+ FullView o szczytowej jasności 450 nitów i 84,5% stosunku ekranu do obudowy. Jest zasilany przez procesor Qualcomm Snapdragon 6 nm i wspierany przez baterię 8340 mAh z technologią ładowania 33 W Dart. Jeśli chodzi o dźwięk, Realme Pad X ma poczwórne głośniki z Dolby Atmos. Firma Realme ujawniła, że ​​tablet obsługuje Realme Pencil, który oferuje częstotliwość próbkowania dotyku 240 Hz, 10,6 godziny pracy na baterii i możliwości ładowania magnetycznego. Tablet obsługuje również inteligentną klawiaturę z baterią 280 mAh i skokiem klawiszy 1,3 mm.

Realme Watch 3 Oczekiwane specyfikacje

aż do Zegarek Realme 3 Jest wyposażony w 1,8-calowy wyświetlacz Horizon Curved Glass o jasności do 500 nitów. Posiada również wyraźną łączność Bluetooth wraz z redukcją szumów AI i wbudowanym inteligentnym wzmacniaczem mocy. Realme nie ujawniło jeszcze innych szczegółów.

Realme Buds Air 3 Neo oczekiwane specyfikacje

W Realme Buds Air 3 Neo jest wyposażony w dynamiczny przetwornik basowy 10 mm z obsługą Dolby Atmos. Zapewnia do siedmiu godzin odtwarzania muzyki bez etui i do 30 godzin odtwarzania z etui. Jest również wyposażony w funkcję redukcji szumów otoczenia.

READ  Apple może zacząć sprzedawać ładowarkę do iPhone’a, którą już warto kupić

Oczekiwane specyfikacje płaskiego ekranu Realme

Płaski panel Realme oferuje 23,8-calowy bezramkowy wyświetlacz FHD+ z częstotliwością odświeżania ekranu 75 Hz, czasem reakcji 8 ms i cienkim profilem 6,9 mm.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top