Jackie Evancho opowiada o zaburzeniach odżywiania

Jackie Evancho opowiada o zaburzeniach odżywiania

Jackie Evancho opowiada o swoich osobistych zmaganiach z zaburzeniami odżywiania i osteoporozą.

Piosenkarka, 22 lata, opowiada Ludzie W jednym z magazynów napisano, że zmagała się z zaburzeniami odżywiania, odkąd była nastolatką amerykańskie talenty Absolwentka, która w 2010 roku zajęła drugie miejsce w wieku zaledwie 10 lat, dowiedziała się, że potrzebuje pomocy w zeszłym roku po hospitalizacji po wypadku samochodowym w styczniu 2021 roku, który złamał jej kręgosłup w dwóch miejscach.

„To były nienaturalne przerwy, przerwy, które można zobaczyć w wieku 80 lat” – wyjaśnia Evancho. „W ten sposób dowiedziałem się, że moje problemy z jedzeniem powodują osteoporozę. Więc teraz mam 22 lata z osteoporozą”.

Ale diagnoza choroby kości nie zmusiła Evancho od razu do zajęcia się problemami żywieniowymi.

„Musiałem jeść [for my bones] Wyleczyć, a to rozpieszczało mnie problemami z jedzeniem, bo przybierałam na wadze, żeby się wyleczyć. Kiedy w końcu wyzdrowiałem, moje zaburzenie mówiło: „Cóż, teraz musisz być dla siebie surowy, aby to wszystko z siebie wyrzucić. . . A potem trochę.

Ostatecznie Evancho zgłosił się na leczenie w październiku zeszłego roku w szpitalu. Jej utrata apetytu była ciągłą przeszkodą zdrowotną, podobnie jak jej powrót do zdrowia nadal funkcjonuje.

READ  Disney Plus osiąga wyższy poziom reklam — a jego cena jest wyższa

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top