[VIDEO] Streszczenie premiery „Big Sky”: sezon 2, odcinek 1

Ostrzeżenie: ten post zawiera spoilery niebo jest dużePremiera 2. sezonu.

Kilka dziur po kulach w łodydze sprawia, że ​​najwyraźniej zatrzymujesz się i myślisz.

nawet w niebo jest dużePremiera drugiego sezonu, Jenny — która wraca do zdrowia po filmowaniu pod koniec pierwszego sezonu — podejmuje ważną decyzję: przyjmuje propozycję szeryfa Topa, by wrócić do organów ścigania. – Mam drugą szansę i chcę ją wykorzystać – mówi, przyjmując stanowisko zastępcy burmistrza. A kiedy mówi Cassie, że nie będzie aktywnym partnerem w ich śledztwie… Cassie właściwie to znosi.

Być może dlatego, że jest rozproszona, próbując wyśledzić Ronalda, obławę, która prowadzi ją (Lyndor, który również przeżył swoje obrażenia, ale na razie został zawieszony w amerykańskim giermku) do domu żołnierza stanowego Cormaca Deweya. Kamera The Neighbors Bird uchwyciła Dewey zabierającą szkarłat ze swojego domu w dniu, w którym zniknęła. Ignoruje ich pytania, dając jedynie niejasne ostrzeżenie: „Oni patrzą: ty, ja, wszystko”.

Później, kiedy Cassie i Jerry wracają, by jeszcze raz spojrzeć, widzą, że jego drzwi są otwarte, a okno wybite. Weszli więc do środka i znaleźli go martwego w salonie, trzymającego przez tchawicę nożyce ogrodnicze. Kiedy Lindor przybył, Cassie zastrzeliła go za to, co zabrała z miejsca zdarzenia, zanim pojawiła się policja: plik zawierający zdjęcia z monitoringu jej i jej syna Kaia.

Tymczasem Jenny spotyka w barze jednego ze starych przyjaciół Cody’ego, Travisa. Ale udaje, że jej nie zna. Dopiero później, kiedy pojawił się w jej domu, zdaliśmy sobie sprawę, że był tajnym gliną, który nie mógł ryzykować wysadzenia swojej przykrywki. Flirtują. Wspomniała, że ​​jej syn właśnie skończył studia. I wkrótce zaczynają się całować, a ona wspina się na niego. (Uważaj na te szwy, Jenny!)

READ  Podobno Paul Heyman usunął Talking Smack z WWE

Gdzie indziej w mieście nastolatka o imieniu Max – która czasami opiekuje się dzieckiem Kaia – spotyka swoich przyjaciół na poszukiwaniach w lesie. Są świadkami wypadku samochodowego, w którym kierowca prosi ich o zabranie toreb i ucieczkę. Tak właśnie robią, chowając się w pobliżu, gdy przyjeżdża gwiżdżący facet i zabija kierowcę. Max chowa torby w swoim domu, a ona i jej przyjaciele zgadzają się, że są zbyt głębokie, by zadzwonić na policję. Bez wiedzy nastolatków mężczyzna obserwuje ich chowających się pod osłoną drzew.

A potem, w końcowych momentach odcinka, zostajemy zabrani do posiadłości, w której znajduje się wiele zwierząt w klatkach (z których jednym, jak widzimy, jest koza o imieniu Fluffy). Mężczyzna wracający z domu przynosi jajka i bekon w kształcie uśmiechniętej buźki do ogromnego zamkniętego pudełka. „Obudź się, obudź się, jajka i chleb” – napisał na Twitterze, otwierając pudełko, aby ujawnić, że w rzeczywistości była to cela, w której trzymano Ronalda. A facet, który otwiera loch, wygląda bardzo podobnie do Ricka Legarskiego, tylko z kucykiem i zepsutymi zębami. – Ronaldzie, mój drogi synu, zaczynajmy.

w każdym razie John Carol LynchPowrót serialu został potwierdzony przed premierą, a serial trzymał wszystkie szczegóły postaci w tajemnicy. Tak więc, oczywiście, TVLine skorzystała z okazji, aby porozmawiać z nim o zagraniu Drugiego przyjścia Legarskiego (nawiasem mówiąc, nazywa się Wilk).

big-sky-season-2-legarsky-twin-john-carol-lynch-powrót-wideoTVLINE | Mam więc ważniejsze pytania, ale najpierw muszę wiedzieć o zębach i włosach.
[Laughs] Minuta Elwooda [Reid, showrunner] I zacząłem mówić o postaci, co może się wydarzyć i kim on jest, i było to dla mnie ciekawa eksploracja w ciągu lata, aby zacząć myśleć o tym, czym będzie się różnił od Ricka? Co się zmieni? A pierwszym rodzajem tezy, co do której się zgodziliśmy, było to, że będzie tak daleko od Ricka, jak to tylko możliwe. I kształt kucyka: zacząłem szukać zdjęć ludzi, którzy byli na świecie, w którym miał zamieszkać wilk, treserów zwierząt, ludzi, którzy dużo pracowali z psami, i zobaczyłem faceta z kucykiem i to zaczęło się kleić Dla mnie. Wysłałem to do Elwooda. Uważał, że to dobry pomysł.

READ  Lego celebruje różnorodność tęczą miniaturowych postaci

Do tego doszło: włosy tej długości, szczególnie dla łysego mężczyzny, wymagają dużo pielęgnacji i wysiłku. Zajęło to lata troski i wysiłku. Zwykle oznacza to uwagę i wysiłek ze strony kogoś innego oraz pomysł, że Wolf znalazł partnera, który rozumie go w 100 procentach i że nie czuje, że musi się przed nim ukrywać, może zająć się tym kucykiem tak, jak on był. dbanie o to wydaje się interesującym rodzajem podkładu, który należy z tym zrobić.

[Laughs] Powiem, że Elwood powiedział: „Nie jestem pewien co do zębów”. A ja powiedziałem: „Ok, właśnie o to chodzi”. Mój brat Dan, kiedy byliśmy dziećmi – nie było to ani chytre, ani chytre, ani nic w tym stylu – mieliśmy miejskie i wiejskie kombi, a on siedział na składanym siedzeniu, zwrócony do tyłu kombi. Wjechaliśmy na podjazd i biegałem wokół samochodu, a drzwi otworzyły się w tym samym czasie, kiedy spacerowałem. Drzwi Town & Country otworzyły mi się przed nosem i połamały mi przednie zęby… Musiałem wejść To jest niesamowite Lato, żeby kupić nową czapkę, żeby założyć ten ząb. To była rana, nieumyślnie, przez mojego brata, odkąd miałam 11 lat. Zupełnie przypadkiem, ale mnie to kosztowało. Będzie to kosztowało mnie do końca życia i przyszło mi do głowy… Ponieważ kontakt z raną, którą brat mógłby zadać innej ranie, kosztowałby go całe życie, uwielbiałem to, że był to fundamentalny moment. Prawdopodobnie nie wspomnieliśmy o tym i nie powinno być w historii, ale w pewnym momencie w przeszłości Rick Wolf kosztował przednie zęby.

TVLINE | Niewiele wiemy o Wolfie w pierwszym odcinku, ale wydaje się, że ma ogólnie pogodny wygląd.
Tak, oczywiście. Jasne.. ma w swoim życiu wiele niezbędnej miłości i radości. Odnalazł swoje powołanie. Ma partnera, który to dostaje. Żyje w stworzonym przez siebie świecie, ale tak jak każdy, kto żyje, żyje w stworzonym przez siebie świecie, jest rodzajem złudzenia co do siebie i świata. Nie chcę więc lekceważyć czystej i mylącej natury Wolfa Legarskiego. Na swój sposób wprowadza w błąd jako Rick.

READ  Oczekuje się, że letnie filmy zwiększą przychody ze sprzedaży biletów po ponownym otwarciu kin

TVLINE | Jasne jest, że trzymanie organizmów w klatkach nie jest obce.
Nie są mu obce silne gesty dyscypliny.

Teraz twoja kolej. Oceń premierę w poniższej ankiecie, obejrzyj powrót Carol w powyższym filmie i dołącz do komentarzy swoimi przemyśleniami na temat odcinka!

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top