iPhone’y używają czujników aparatu Sony! Tim Cook potwierdza w swoim najnowszym tweecie

iPhone’y używają czujników aparatu Sony!  Tim Cook potwierdza w swoim najnowszym tweecie

Dyrektor generalny Apple, Tim Cook, potwierdził, że iPhone’y używają czujników aparatu Sony od ponad dekady.

iPhone’y mają jedne z najlepszych aparatów w każdym telefonie komórkowym i jest to standard od lat. Niezależnie od tego, czy chodzi o fotografię, czy wideofilmowanie, każdego roku iPhone wyróżnia się jako wszechstronny zestaw aparatów. Jednak w przeciwieństwie do swoich konkurentów z Androidem, Apple powstrzymał się od ujawniania szczegółów na temat swoich wewnętrznych komponentów. Często dowiadywaliśmy się pewnych szczegółów od analityków i doradców, którzy czerpią informacje od dostawców Apple. Jednak dyrektor generalny Apple, Tim Cook, publicznie zasugerował, kto produkuje czujniki aparatu w iPhone’ach. Psst, to najlepsze w branży.

W swoim najnowszym tweecie Cook udostępnił zdjęcie, na którym patrzy na placówkę testową CMOS firmy Sony. współpracowaliśmy z Sony od ponad dekady tworzy wiodące na świecie czujniki aparatu dla iPhone’a. Dziękujemy Kenowi i wszystkim członkom zespołu za pokazanie nam dzisiaj najnowocześniejszego obiektu w Kumamoto”.

Tim Cook kładzie nacisk na czujniki Sony w iPhone’ach

Przetworniki obrazu firmy Sony należą do najlepszych w branży i cieszą się dużym zainteresowaniem producentów smartfonów. Zamiast strzelać, aby uzyskać jak największą liczbę megapikseli, np SAMSUNG. Sony stawia na jakość obrazu.

nie jestem pewien który
kupić komórkę?

W tym roku widzieliśmy, jak Apple porzucił 12-megapikselowy czujnik aparatu na rzecz wyższej rozdzielczości i znacznie większego czujnika Sony. iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max używają tego czujnika 48 MP i rzeczywistego świata, który pokazuje wyniki. W naszych testach iPhone 14 Pro Max sprawdził się bardzo dobrze w warunkach słabego oświetlenia iw nocy. Nawet wyniki w świetle dziennym wykazały większą szczegółowość na nieruchomych obrazach, a podobne korzyści zaobserwowano w przypadku filmów. Obrazy ProRAW w pełni wykorzystują nową matrycę.

READ  Chipset, kamera i wyświetlacz Redmi Note 8 2021 są szczegółowe

Jednak plotki sugerują, że Apple użyje nowoczesnego czujnika obrazu nowej generacji Sony w modelach iPhone 15 Pro. Oczekuje się, że ten czujnik obrazu przeniesie fotografię w słabym świetle na wyższy poziom. Oczekuje się również, że iPhone 15 Pro Max lub iPhone 15 Ultra będzie używał dedykowanej konfiguracji obiektywu peryskopowego dla swojego teleobiektywu.


Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *