Nowe zestawy naprawcze Samsunga są lepsze niż nic

Nowe zestawy naprawcze Samsunga są lepsze niż nic

Samsung oficjalnie wprowadzony Program zestawów naprawczych w USA w tym tygodniu. Teraz każdy, kto posiada jeden z telefonów Galaxy objętych programem, może: Zamów części, narzędzia i instrukcje muszą samodzielnie naprawić swoje urządzenia.

najpierw firma ogłosić Program naprawiony w kwietniu. Dzięki niektórym prawom w Europie, które wymagają urządzeń wskazujących Zakres jego naprawialnościW Stanach Zjednoczonych podobne przepisy gwarantujące konsumentom prawa do naprawy telefonów, laptopów i gadżetów wydają się nieuniknione. Firmy takie jak Samsung i Apple chętnie idą dalej w tej dziedzinie i nadają ton temu, co oznacza naprawa urządzenia. Problem polega na tym, że teraz, gdy firmy te ujawniły swoje programy narzędzi naprawczych, wydają się oferować więcej ugryzienia naprawczego niż pełny bufet.

Każdy zestaw naprawczy Samsung Galaxy zawiera narzędzia, części i instrukcje krok po kroku potrzebne do naprawy uszkodzonych ekranów, portów ładowania i szklanej obudowy.

Zdjęcie: Samsung

Samsung udostępnił tylko zestawy naprawcze do niektóre z jej produktówSą to telefony Galaxy S20, Galaxy S21 i Galaxy Tab 7+. To w sumie siedem urządzeń, spośród setek wciąż działających urządzeń Samsunga. Co więcej, tylko niektóre części każdego urządzenia można naprawić: ekran, port ładowania i szkło tylnego panelu. (Właściciele Galaxy Tab mogą również wymienić baterię.) Chociaż wprowadzenie zestawu naprawczego Samsunga jest ograniczone, jak dotąd był to znacznie płynniejszy proces niż wtedy, gdy Apple wprowadził swój program naprawczy w kwietniu. Grupy jabłek były kosztownyniepraktyczne i często bardziej irytujące, niż było warto.

Samsung wraz z Google (która dostarcza pliki Części zamienne i narzędzia dla telefonów Pixel) z grupą rzeczników iFixit. To dobre partnerstwo i krok w kierunku bardziej zbywalnej przyszłości. Ale na razie ta przyszłość rozwija się tylko sporadycznie. Jeśli Samsung, Apple i inne firmy chcą zbudować solidny program samoreformacji, zanim upadnie młot regulacyjny, będą musiały zintensyfikować swoje wysiłki.

Oto więcej wiadomości z Gear Desk.

Cześć Alexa, zamiataj moją podłogę

Mów, co chcesz o Amazon, ale nie da się ukryć, że to tylko wielki, głodny niedźwiedź, który chce pożreć wszystko wokół siebie. Najnowszym podmiotem, który z krzykiem wślizgnął się w przepaść Amazona, jest iRobot, firma, która produkuje Roomba miotły; Amazon będzie Absorpcja firmy Za 1,7 miliarda dolarów w gotówce, co wydaje się niewielką zmianą w porównaniu z Święto 3,9 miliarda dolarów Od OneMedical w zeszłym miesiącu. (Zgadza się, Amazon jest teraz również dostawcą opieki zdrowotnej.)

Jasne, to przejęcie ma wiele konsekwencji dla prywatności, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że Amazon może wkrótce posiadać mapa planu piętra Twojego domu Zbierane przez czujniki w odkurzaczach iRobot. Ale hej, pomyśl tylko o innych możliwościach: Kamery odcinkowe W Twojej kosiarce robota! latający pył Drony ten który Słuchaj swoich rozmów! Naprawdę wszystko byłoby możliwe.

Klub dzieli się

zapamiętać Dom Klubowy? Sieć społecznościowa oparta na głosie Zdjęty w 2020 roku W pierwszych dniach epidemii, kiedy zapewniał ulgę w izolacji i Stres powiększenia Wielu z nas czuło. (Ha ha, cieszę się, że to już koniec, prawda?) Ponieważ wejście do aplikacji było dostępne tylko na zaproszenie, dało to klubowi poczucie ekskluzywności, które sprawiło, że było ekscytujące. Klub wkrótce stał się wirtualnym miejscem spotkań VIP-y w Dolinie Krzemowej Zachwycać się nawzajem swoją kolektywną obecnością. Następnie aplikacja otwierany Dla ogółu społeczeństwa jego atrakcyjność przegrany Szybszy niż ciepły La Croix.

Teraz Clubhouse próbuje przywrócić część swojego dawnego blasku, ponownie czyniąc jego części ekskluzywnymi. a Nowa cecha Pozwala użytkownikom podzielić pokoje na kilka klubów (klubów?), co pozwoli im zachować prywatność rozmów. klub jest przyjmować zamówienia Aby utworzyć Domy teraz, ale będzie wdrażany indywidualnie dla każdego przypadku.

Klub ma oczywiście nadzieję, że te mniejsze, bardziej ustrukturyzowane doświadczenia przyciągną użytkowników z powrotem wiele innychNajczęściej Usługi czatu głosowego. Kiedy Ogłoszenie funkcji Dyrektor generalny Clubhouse Paul Davison napisał na Twitterze: „Najlepsze doświadczenia towarzyskie nie są dla wszystkich. Są małe i skoordynowane. To właśnie tworzy intymność, zaufanie i przyjaźń”.

NFT na Instagramie

po, po Kontrowersyjny Przechodząc do priorytetowego traktowania bębnów klonów TikTok w kanałach użytkowników, Instagram przygląda się kolejnemu modnemu trendowi online: NFT. W maju CEO Instagrama Adam Mosseri ogłosić Że platforma społecznościowa zanurzy się w tym gorącym czasie NFT fale. Oczywiście od maja rynek NFT znacznie się uspokoił. Jednak Mark Zuckerberg, dyrektor generalny Meta, ogłosił w tym tygodniu, że jego firma rozszerza swój plan na: Włącz NFT Przez Instagram w ponad 100 krajach. Ta funkcja pozwoli użytkownikom tworzyć posty, takie jak NFT i kupować lub sprzedawać je za pomocą cyfrowych portfeli.

Mówiąc o aktywach niezamiennych…

Weź NFT, będzie trwać dłużej

Cechą charakterystyczną NFT zawsze było to, że są cyfrowe. Artyści bić ich biznes Ponieważ NFT generują znak na łańcuchu bloków wskazujący, że praca jest autentyczna. Poza tym ten sam element można odtworzyć w nieskończoność jako dowolny internetowy GIF. (Dobra, w rzeczywistości jest to bardziej skomplikowane, więc oto przewodnik, który dokładnie wyjaśnia Jak działają NFT.)

Teraz, dzięki firmom takim jak Infinite Objects i Tokenframe, możesz wziąć tę cyfrową sztukę i Wklej go na swojej ścianie. W tym tygodniu w Laboratorium gadżetów Podcasty, Lauren Judd z WIRED i Michael Kalor opowiadali o dziwnym świecie NFT i o tym, jak fizyczne ramki do sztuki cyfrowej mogą znacznie ułatwić początkującym.

zawartość

Ta treść może być również wyświetlana na stronie Pochodzi Z.

READ  Gmail zapewnia wygodne udostępnianie informacji o dostępności z Kalendarza Google

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *