Marner ma dobrą passę Maple Leafs od punktu do 23. meczu z pustą kaczką

Toronto – Mitchella Marnera Przedłużył swoją passę punktową do 23 gier z Toronto Maple Leafs w wygranym 7: 0 meczu z Anaheim Ducks na Scotiabank Arena we wtorek.

Marner miał dwie asysty, co dało mu 32 punkty (11 bramek, 21 asyst) podczas najdłuższej passy w historii Toronto. Jest 12. zawodnikiem w historii NHL z passą 23 lub więcej meczów.

Kapitan Maple Leafs: „Gra świetnie, ciągle się toczy i jest jednym z najlepszych skrzydłowych w grze i gra dla nas na wszystkich pozycjach”. Johna Tavaresa Powiedział. „Myślę, że jako zespół i [he] Sam powie, że po prostu staramy się skupić na grze i na tym, co przynosi nam sukcesy i osiąganie rezultatów, o których marzymy jako zespół. Jest oczywiście dla nas kluczową rolą, więc nadal gra świetnie, a my po prostu staramy się skupić na naszej grze i stawać się coraz lepszymi oraz jak najlepiej wykorzystywać dobre rzeczy, które robimy.

Ilja Samsonow Drugi rok z rzędu obronił 28 rzutów karnych dla Maple Leafs (19-5-6), którzy wygrali po raz czwarty z rzędu i przedłużyli passę do 15 meczów (12-0-3). Aleksandra Kerfoota Strzelił dwa gole, Tavares strzelił gola i asystował, i Connora Timminsa i Pontus Holmberg Każdy ma po trzy asysty.

„Pierwszy okres był dla nas trochę trudny” – powiedział Samsonow. „…Ale wyrównaliśmy grę w drugiej połowie. Dla mnie gra się o wiele łatwiej.

„Wszyscy czują się teraz komfortowo, ponieważ gramy twardo… To dla nas naprawdę ważne”.

Samsonov ma passę 152:34. Zanotował 29 interwencji w wygranym 5: 0 meczu z Los Angeles Kings w czwartek.

Johna Gibsona Zrobił 25 obron na 27 strzałów dla Ducks (7-20-3) przed opuszczeniem gry o 10:48 w drugiej tercji. Łukasz Dostal Wykonano 10 zapisów.

READ  Hockey Canada przez siedem lat posiadała mieszkanie w centrum Toronto

Główny trener Anaheim, Dallas Eakins, powiedział, że Gibson miał kontuzję dolnej części ciała, ale nie ma dalszych informacji na ten temat.

Ducks przegrali dziewięć z rzędu na wyjeździe (0-6-3).

„Ten występ w trzecim meczu był żenujący, w tym ja”, napastnik Anaheim Troy Terry Powiedział. „To cały zespół. Mamy małego chłopca (Dostal), który rozegrał kilka meczów, wchodzi tam i pozwalamy mu wyschnąć.

„To nie do zaakceptowania. W tym roku wszyscy wiedzą, jakie to trudne, ale wszystko, co mamy, to siebie nawzajem i takie jest przesłanie. Czasami gry po prostu nie idą po naszej myśli. Ale nie granie dla siebie nawzajem jest nie do przyjęcia”.

Kerfoot zdobył swój 200. punkt w NHL, kiedy dał Toronto prowadzenie 1:0 w pierwszej tercji 1:58, po jednorazowym podaniu od Pierre’a Engvalla po prawej stronie znaczników.

Tavares zdobył 2:0 o 8:41, kiedy wykorzystał podanie od Marnera na szczycie pola bramkowego.

„Myślałem, że daliśmy im dużo miejsca w pierwszej połowie” – powiedział trener Toronto Sheldon Keefe. „Bardzo łatwo jest dostać się do naszego, na środek śniegu. Ale Samsonow był świetny w tym okresie i pozwolił nam się osiedlić”.

Ducks pokonali Maple Leafs 16:14 w pierwszej połowie, ale oddali 12 strzałów w dwóch ostatnich kwartach.

TJ Brody’egoPierwsza bramka w sezonie dała wynik 3-0 o 12:16 drugiej. Punktacja od nadgarstka punktu skierowanego w lewo.

Michaela Buntinga Zwiększył prowadzenie do 4:0 na 16:33 i zwiększył swoją passę do dziewięciu meczów, kiedy uderzył bekhendem wyciągniętą platformę Dostala po zebraniu odbicia po strzale Marnera. Ponting ma na swoim koncie 11 punktów (dwa gole, dziewięć asyst) podczas swojej zwycięskiej passy.

Drugi gol Kerfoota w meczu zwiększył prowadzenie do 5: 0 w 2:37 trzeciej tercji. wziąć przepustkę od Marek Giordano I strzelali z włazu.

READ  Dubas dodaje kolejnego byłego gracza z Toronto, a Penguins podpisali kontrakt z Johnsonem

„Oczywiście, to wielka sprawa” – powiedział Kerfoot. „Nie wrzuciłem jeszcze wielu krążków do siatki w tym roku, więc cieszę się, że trochę trafiłem. Czuję, że zrobiliśmy dziś wiele dobrych rzeczy, więc musimy po prostu to kontynuować”.

Engvall zdobył 6-0 o 5:42 i Joey’a Andersona Bramka na 18:20 dla finału 7-0. Był to pierwszy gol Andersona od 6 marca 2020 roku dla New Jersey Devils.

„Jestem zawstydzony sposobem, w jaki Lucas zostawił nas w trzecim” – powiedział Eakins. „To jedyna rzecz, której ten zespół nie zrobił w tym roku. Zawsze ze sobą pracowali i mieliśmy kilku facetów, którzy zdecydowali, że pójdą na całość i to nas kosztowało”.

Uwagi: Ducks wykorzystali 11 wślizgów i siedmiu obrońców po ataku Maxa Jonesa Podczas rozgrzewki doznał kontuzji górnej części ciała. Nie było aktualizacji. … Centrum Maple Leafs Austina Mathewsa Przedłużył swoją passę do ośmiu meczów, asystując przy bramce Brodiego. Ma na swoim koncie 14 punktów (6 goli, 8 asyst). … Timmins osiągnął szczyt kariery w NHL, zdobywając punkty w meczu. … Asysta Giordano była jego 400. asystą w NHL. Rozegrał 1054 mecze. … Kerfoot nie; t strzelił dwa gole w meczu od 2 kwietnia 2019 roku dla Colorado Avalanche przeciwko Edmonton Oilers.