Innovaderm wzmacnia swoją obecność w Europie dzięki dwóm nowo utworzonym centrom operacyjnym (Hiszpania i Polska).

Montreal–()–Innovaderm ogłosił dzisiaj, że jego strategiczna inicjatywa ekspansji europejskiej osiągnęła ważny kamień milowy, otwierając dwa główne centra operacyjne w Polsce i Hiszpanii.

Firmy biotechnologiczne i farmaceutyczne mogą oficjalnie współpracować z zespołem ekspertów CRO w Europie w celu prowadzenia badań klinicznych dotyczących łuszczycy, trądziku, atopowego zapalenia skóry i innych wskazań chorób skóry. Obejmują one surowe wymagania prawne, rekrutację pacjentów, wybór miejsca, monitorowanie kliniczne i sporządzanie protokołów.

„Do tej pory pomyślnie zakończyliśmy ponad 500 badań klinicznych w 2900 lokalizacjach”, mówi Dave Selkirk, dyrektor operacyjny Innovaderm. „Posiadanie dwóch centrów operacyjnych w Europie pozwoli nam zrobić krok naprzód i przyspieszyć rozwój obiecujących terapii, które mają potencjał, aby zmienić życie. Patrząc w przyszłość, naszym celem jest dalsze wspieranie innowacji w badaniach i rozwoju liczba pacjentów z chorobami skóry na całym świecie.”

„To ekscytujące czasy dla Innovaderm”, mówi dyrektor handlowy Anne Marie Gaulin. „Nasz wysoko wykwalifikowany personel specjalizuje się w dermatologii i rozumie niuanse głębokich potrzeb regionalnych i ogólnoeuropejskich. Dzięki sieci placówek, wiedzy klinicznej i ugruntowanym relacjom KOL, zespół Innovaderm w Europie jest gotowy pomóc klientom w rozwijaniu terapii dermatologicznych nowej generacji”.

Innovaderm to jedna z największych, niezależnych, oferujących pełen zakres usług CRO w branży dermatologicznej, z możliwością prowadzenia wczesnych i późnych badań klinicznych w ponad 30 wskazaniach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nas Stronie internetowej.

Innovaderm Research Inc.

Innovaderm Research Inc. to globalna firma CRO oferująca pełen zakres usług, specjalizująca się w dermatologii terapeutycznej. Założona w 2000 roku, współpracuje z firmami biotechnologicznymi i farmaceutycznymi w zakresie wspólnego zarządzania wczesnymi i późnymi badaniami klinicznymi. Jej misją jest dostarczanie innowacyjnych inicjatyw badawczych i nowych terapii dla pacjentów z chorobami skóry.

READ  Polska denerwuje USA pospiesznym wprowadzeniem ustawy medialnej wśród obaw o wolność prasy | Polska

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top