Impreza w Toronto, której gospodarzem była Phoebe Bridger, była świadkiem kontuzji i tłoku

Fani, którzy wzięli udział w wczorajszym koncercie piosenkarki i autorki tekstów Phoebe Bridger w Toronto Echo Beach, zgłaszali problemy z zatłoczeniem i twierdzą, że niektórzy z uczestników doznali obrażeń i zemdlali.

Ci, którzy wzięli udział w programie, twierdzą, że został zatrzymany co najmniej pięć razy, dopóki osoby nie otrzymają pomocy medycznej.

Kevin Kania wziął udział w imprezie we wtorek wieczorem, przyjeżdżając około 19:30.

„Nie czułem żadnego nacisku ani popychania” – powiedział w środę CTV News Toronto, dodając, że widział, jak inni fani zemdlali.

Powiedział: „Może widziałeś trzech ochroniarzy, którzy pojawiają się i zabierają wszystkich, którzy stracili przytomność, i wyciągają ich z tłumu”.

Ratownicy medyczni w Toronto potwierdzili, że wzięli udział w wydarzeniu i zabrali dwie osoby z niewielkimi obrażeniami do lokalnego szpitala, dodając, że spodziewali się, że inni stracili przytomność.

Erin Ledley powiedziała, że ​​przybyła na koncert około 19:30, a na miejscu panował wówczas bałagan od tych, którzy przez cały dzień czekali na imprezę.

„Nigdy nie byłem na pokazie, w którym tak wiele osób zaginęło lub potrzebowało pomocy medycznej” – powiedział Ledley. „Wiele osób w pobliżu frontu obozowało na zewnątrz, w deszczu, przez 12 godzin lub dłużej, aby zdobyć żywopłot, więc niektóre telefony ratowników medycznych mogą wynikać z omdlenia z powodu odwodnienia lub niedożywienia przed koncertem”.

Sami Talker, uczestnik, powiedział CTV News Toronto, że doświadczyli agresji i widzieli obrażenia.

„Podczas wchodzenia na miejsce napotkałem wiele popychania i popychania” – powiedział Tallocker. „Omal nie spadłem na ogromny głaz, zostałem zdeptany i mocno popchnięty”.

Tallocker powiedziała, że ​​podczas tego, co opisała jako „stampede”, obserwowała, jak „ludzie są bici i popychani na podłogę”.

„Widziałem, jak dziewczyna została uderzona i krwawiła”.

Kania powiedział, że nie mógł dowiedzieć się, co powoduje „chaos”.

„Nie jestem pewien, czy kiedykolwiek widziałem, jak zespół przestał grać z powodu zdarzenia medycznego w tłumie, nie mówiąc już o pięciu” – powiedział. „Widziałem wiele osób biwakujących na zewnątrz kilka godzin wcześniej, może zapomnieli wystarczająco zjeść lub wypić”.

W tej chwili Kanya powiedział: „Głównie było dużo zamieszania”.

„Miejsce pozwoliło wszystkim wejść razem, więc miejsce było całkowicie zdezorganizowane” – dodał Tallocker.

„Wyślij około 200 osób [in] Na miejscu zdecydowanie nie był to dobry pomysł i spowodował zamieszanie”, powiedziała, dodając, że „miejsce było totalnie zdezorganizowane”.

CTV News Toronto skontaktowało się z RBC Echo Beach w celu uzyskania komentarza, ale jeszcze nie otrzymało odpowiedzi.

READ  Taika Waititi chce, aby jego gwiezdne wojny skupiły się na nowych postaciach

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top