Wentylatory klimatyzacji AEW w Nowy piątek wieczorem

Nowy program telewizyjny AEW, AEW Rampage, rozpocznie się w sierpniu, ale firma chce przyzwyczaić fanów do oglądania zapasów o 22:00 w piątek wieczorem. Następny odcinek Dynamite zostanie poprzedzony przez NBA Playoffs, a AEW wykorzystuje to jako okazję do wyemitowania programu w przyszłym tygodniu.

w trakcie Wrestling Radio Observer, Dave Meltzer omówił przejście AEW na piątkową noc o 22:00 w związku z nadchodzącym dynamitem. Powiedział, że AEW w tamtym czasie kondycjonowało swoich fanów i to był dobry sposób na zrobienie tego.

„Jest to właściwie jeden z powodów, dla których przeniesienie materiału ochronnego na piątek o godzinie 10 jest trochę pomocny, jak wprowadzanie ludzi w tamtym okresie. Więc to jest właściwie jeden z powodów, dla których nie włącza się w czwartek lub nie w sobotę . Jest coś wieczorem w piątek ”.

AEW Rampage Show ma się rozpocząć w sierpniu 13 na TNT o 22:00 Nie wiadomo, dlaczego Rampage miałby pojawić się nie tylko na TBS, ponieważ zarówno Dynamite, jak i Rampage zostaną przeniesione do TBS w 2022 roku.

Będziemy musieli zobaczyć, ilu fanów obejrzało Dynamite o 22:00 w przyszłym tygodniu. Nie wykryto ustawienia AEW Rampage. Nie jesteśmy pewni, czy to będzie czysty pokaz wrestlingu, czy coś zupełnie innego, Jak sugerowali w przeszłości.

Oglądalność dynamitu w przyszłym tygodniu może być dobrym wskaźnikiem tego, ilu fanów będzie śledzić TNT. Wszystko dzieje się w powietrzu, jeśli chodzi o liczbę fanów do oglądania w TBS, ponieważ każda zmiana z pewnością straci widzów, którzy są zwykłymi stworzeniami.

Skopiuj Ringside News

READ  Zgadnij, kto odzyskał swoją gitarę po 45 latach? Randy Bachmann nie może uwierzyć, że jego szczęście jest takie trudne

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top