Ikona telewizji Betty White zmarła na udar 6 dni temu

Betty White zmarła w wyniku udaru mózgu, którego doznała na sześć dni przed śmiercią 31 grudnia w wieku 99 lat, zgodnie z jej aktem zgonu.

ukochany złote dziewczyny i Pokaz Mary Tyler Moore Aktorka zmarła w swoim domu w dzielnicy Brentwood w Los Angeles w wyniku udaru mózgu, który miał miejsce 25 grudnia.

Powód podał lekarz White’a, jak to jest w zwyczaju w takich przypadkach.

Jej ciało zostało poddane kremacji, a jej szczątki przekazano w piątek Glennowi Kaplanowi, człowiekowi odpowiedzialnemu za kierowanie White’s Advanced Healthcare.

Jeff Whitgas, agent i długoletni przyjaciel White’a, który jako pierwszy potwierdził jej śmierć, powiedział Associated Press, że podczas pandemii przebywała w pobliżu swojego domu w Los Angeles.

Dokument wymienia oficjalne nazwisko White’a jako Betty Marion Louden. Przyjęła nazwisko swojego męża Allena Lowdena, z którym była zamężna od 1963 roku aż do jego śmierci w 1981 roku.

Informacja pochodziła z aktu zgonu Po raz pierwszy zgłoszone przez TMZ.

White, której komediowa historia i absolutna magia wszystkiego sprawiły, że stała się ostoją telewizji od ponad 60 lat i jest celebrowana przez kilka pokoleń fanów, zmarła niecałe trzy tygodnie przed swoimi setnymi urodzinami.

Prezydent Joe Biden, Mel Brooks i wiele innych znanych osobistości i przywódców złożyło jej hołd po jej śmierci.

READ  Canadian Awards Show honorowanie czarnych talentów w CBC

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top