The Handmaid’s Tale Sezon 5 Odcinek 9: Wywiad z Bradleyem Whitfordem

The Handmaid’s Tale Sezon 5 Odcinek 9: Wywiad z Bradleyem Whitfordem

Pierwszy raz – a przedtem, ostatni raz Bradleya Whitforda Wyjdź na godzinę z telewizora, było Wiosna 2007. Program był w NBC Studio 60 na Sunset StripBył jedną z jej gwiazd.

Spektakl został wkrótce odwołany.

„Zabiłem studio 60w rzeczywistości”, zażartował aktor zdobywca nagrody Emmy podczas niedawnej rozmowy z TVLine. „Wiele nadziei związanych z tym serialem, a potem nadszedł koniec”.

Whitford gra teraz Kapitana Josepha Lawrence’a w Hollows Opowieść podręcznej Jego drugie zadanie reżyserskie było świadkiem odcinka „Lojalność” w tym tygodniu. (Czytać pełne podsumowanie.) Czytaj dalej, aby usłyszeć jego przemyślenia na temat wyjścia za kamerę – podczas gdy nadal ma to w dużej części kluczowego odcinka – i jego doskonałe teasery podczas finału 5 sezonu w przyszłym tygodniu.

TVLINE | Chcę z tobą porozmawiać o tym odcinku, który wyreżyserowałem i byłem w Wiele, I nie jest to coś, co często widujemy.
Albo tego się spodziewałem. [Laughs] Nigdy nie wiesz, co dostaniesz, a ja naiwnie pomyślałem: „Cóż, prawdopodobnie w studiu dzieje się odcinek z butelką, a mnie nie ma w pobliżu”. A potem przeczytałem wykres i pomyślałem, Jezu, jak, jestem w Wiele kto to jest. To była niespodzianka i tak było Nie pierścień na butelkę. [Laughs] Dzieje się całe to szaleństwo.

TVLINE | Jest pewna tajemnica, kto przekazał June informacje, które doprowadziły do ​​nieudanej misji, ale daj spokój: Lawrence był w to zamieszany. Czy czytam ten błąd?
Myślę, że mówi [that] Właśnie tego stara się uniknąć. Nie sądzę, żeby miał pełną magiczną kontrolę nad Gilead. A nawet jeśli tak jest, to jest to bardzo wrażliwe miejsce, ponieważ możesz naprawdę szybko wylądować na ścianie. Więc nie. Czy myślę, że celowo ją oszukał? Nie wiem, co by to zrobiło.

Podstawowe pytanie, które niektórzy ludzie zadają na ten temat, brzmi: czy ten Lawrence okaże się ambitnym i praktycznym poszukiwaczem władzy? Wcale tak nie sądzę. Mam na myśli to, że wydarzyło się to lata przed twoim spotkaniem [him]…Nie sądzę, żeby Lawrence był zainteresowany sprawowaniem władzy dla jej własnego dobra. Myślę, że to, co się tutaj rozwinęło, to strach przed tym, kiedy June – to znaczy mój Boże, rzeczy Freda, ucieczka aniołów. Był w nim wzdrygnięcie i myślę, że widzi okazję, która prowadzi do interesującej i niestety istotnej rozmowy o tym, co jest nieco bardziej nietypowe w świecie Pokojówka.

…częścią tego, co sprawia, że [June] Taka charyzmatyczna osobowość… rozpaliła w nim iskierkę przyzwoitości… i dlatego związek jest tak zabawny i dlatego tak bolesny. Rozmowa telefoniczna Więc bolesny. Coś jest bardzo rodzinne, utrata czegoś nie jest łatwa. To nie tylko dynamiczna siła.

READ  Oficjalnie statek Boba Fetta ma nową nazwę

TVLINE | Wyjąłem odcinek Studio 60 na Sunset StripI to jedyny raz, kiedy wyszedłeś, prawda
tak. pokieruję Zachodnie skrzydło. Zawsze chciałem prowadzić Zachodnie skrzydłoa następnie ułożył historię dla [executive producer] John Wells, nad którym chciałem pracować nad książką. John zaskoczył mnie, mówiąc: „To dobry pomysł. Myślę, że powinieneś to napisać, jeśli możesz to napisać jak w tydzień. Ale jeśli to napiszesz, nie możesz tego wyreżyserować”. [Laughs] Skończyło się na tym, że to pokochałem i w następnym roku dostałem kolejny odcinek.

Więc tak. zabiłem studio 60, Faktycznie. Już go zabiłeś. Tyle nadziei na ten program, potem nadszedł koniec.

TVLINE | Poza tym morderstwem: jak wypadły porównanie moich dwóch doświadczeń reżyserskich?
Za każdym razem, kiedy to reżyserowałem, jest to bardzo bezpieczny sposób na zrobienie tego. Pracuję z aktorami, których znam i kocham, pracuję nad serialami, które znam i kocham. Nie mam do czynienia z tym, z czym ma do czynienia większość reżyserów, co jest paradoksem bycia autorytetem, kiedy jest się outsiderem. To było zabawne, bo właściwie nienawidziłem i nienawidziłem przez długi czas, znienawidzony oglądać wszystko, co cię interesuje.

I pamiętam [Studio 60 EP] Tommy Schlameh był na mnie zły, kiedy się przygotowywałem studio 60, bo nagle on mówi: „Nie oglądasz serialu, prawda?” Odpowiedziałem: „Nie, ale wiem, jak to zrobić. [Laughs] wiesz? Jestem tam codziennie! ” i dalej [Handmaid’s], stałeś się lepszy w oglądaniu… W tym serialu przerażasz cię, jeśli jesteś aktorem ze względu na niesamowitą wizualną naturę serialu. I nie wiedziałem, dlaczego ponownie to obejrzałem, ale na początku było to przerażające. Potem bardzo mnie to podekscytowało, ponieważ różne rzeczy, które możesz z nim zrobić, wizualnie.

Ponadto: Nicolas Daly jest zaniżony.[Laughs] Nie mam pojęcia, z czego jest zrobiony, ale [director of photography] którzy przybyli w tym roku i byli nadzwyczajni we współpracy.

READ  Zespół Stranger Things firmy Netflix obejmuje teraz Lindę Hamilton w sezonie 5

TVLINE | Zanim wyjedziesz, co możesz zdradzić na temat finału w przyszłym tygodniu?
Co mogę go pogłaskać? Czerwiec nie jest już bezpieczny w Kanadzie. lub, Kanada Już nie jest bezpieczny.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *