Halo Infinite będzie coraz lepsze Battle Pass, który pojawi się jeszcze w tym tygodniu

Jeśli nadal utkniesz na poziomie 1 z nieskończona aura Battle Pass, nie obawiaj się, ponieważ 343 Industries wprowadza kilka bardzo potrzebnych zmian, aby przejść dalej w tym tygodniu. „Aby odpowiedzieć na opinie na temat postępów w przepustce bojowej, w tym tygodniu wprowadzimy ukierunkowane modyfikacje naszego modelu” On mówi dzień dobry Community Manager John Junyszek.

istniejący nieskończona aura Przepustka bojowa utrudnia zdobywanie kolejnych poziomów, ponieważ ograniczasz się do wypełniania codziennych lub cotygodniowych wyzwań zamiast zdobywania PD za każdą grę, w którą grasz. Chociaż to się jeszcze nie zmieniło, 343 Industries dodaje wyzwania „Rozegraj 1 grę”, „aby zapewnić ci stałe postępy w przepustce bojowej poprzez rozgrywanie meczów tak, jak chcesz” – mówi Junyszek.

343 Industries usunie również niektóre cotygodniowe wyzwania i naprawi błędy z innymi, ale te zmiany mają niewielką cenę. „Kiedy wprowadzimy tę aktualizację, będziemy musieli zresetować twoje wyzwania, w tym postęp w realizacji cotygodniowych wyzwań” — wyjaśnia Junyszek. „Aby zrekompensować ten reset, każdemu, kto zaloguje się od 23 do 30 listopada, rozdamy ostateczną nagrodę w tym tygodniu, wizjer Sigil Mark VII”.

Premie PD będą teraz podwajać swój czas trwania i będą trwać godzinę zamiast 30 minut, co pomoże w dłuższych grach w Big Team Battles. Możemy zobaczyć więcej zmian w systemach PD i postępach w nieskończona aura Również w przyszłości. „Będziemy uważnie monitorować te zmiany, aby upewnić się, że mają pozytywny wpływ, którego wszyscy chcemy na twoje postępy” – mówi Junyszek. „To dopiero nasz pierwszy krok — jesteśmy zobowiązani do dalszego rozwoju tych systemów, ale zajmie to trochę czasu”.

READ  D&D 5e ma poważne błędy, więc dlaczego nie zagrać lepiej?

Zmiany doładowania PD powinny pomóc w bitwach dużych drużyn.
Zrzut ekranu: Sean Hollister / The Verge

Recenzje o nieskończona aura Postępy przepustki bojowej są coraz większe w całej społeczności dzień dobry Fani w tym tygodniu po Nagłe wczesne wydanie nieskończona aura Poniedziałkowy multiplayer. Podczas gdy latem zapowiedzi gry wieloosobowej wydawały się ekscytującym powrotem do formy, Mieliśmy obawy dotyczące postępów w przepustce bojowej i XP systemy. 343 Industries kontynuuje prace nad tymi samymi systemami, pomimo obaw wielu podczas przeglądów technicznych.

Zachęcający jest widok szybkich zmian. To otwarcie nieskończona aura Sezon potrwa do maja, czyli dwa razy więcej niż pierwotnie obiecane trzy miesiące. Ten dodatkowy czas może być powodem, dla którego 343 Industries w pierwszej kolejności utrzymuje powolne postępy w Battle Pass, ale będziemy musieli sprawdzić zmiany jeszcze w tym tygodniu, aby zobaczyć, czy zrobią dużą różnicę.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top