NAJWAŻNIEJSZE: Cole Caufield pomaga rakiety Rocka wrócić z 5-1

Po niestabilnym weekendzie w domu, rakieta Laval wskakuje do autobusu, by jechać przez 401 do Toronto, by stawić czoła Marlies. Ostatnim razem, gdy te dwie drużyny spotkały się, Rocket odniosła miażdżące zwycięstwo w meczu, który w ostatnich minutach był wypełniony kopnięciami i rzutami karnymi.

The Rocket wszedł do gry znacznie inaczej niż tamten, wzywając Michaela Pezzetta, Alexa Pelzela, Cayden Primo i Ryana Poehlinga do NHL, podczas gdy Cole Caufield znalazł się w Laval, aby rozpocząć nieco ofensywną grę. Po wywołaniu Primo curling powraca do Michaela McNavina, który szukał rytmu i powrotu do formy.

Laval wyskoczył prosto z bramki, uderzył w Marles pod koniec lodu i objął prowadzenie 5-0 w przewadze strzelania w pierwszych minutach. Kilka mocnych ruchów Erika Källgrena sprawiło, że mecz był bezbramkowy i niespodziewanie przywrócił rozpęd na korzyść Marlies.

Po kilku nieudanych próbach oczyszczenia przez pocisk, krążek został wystrzelony do sieci przez Marka Michaelisa, a McNavin nie był w stanie go ukryć w panice, która nastąpiła. Brett Sene wykorzystał okazję, rzucając się do walki, aby zostać pokonanym przez bramkarza rakietowego i dając Toronto przewagę nad przebiegiem gry.

Ten cel przechylił lody dla Toronto, ponieważ zaczęli roić się po wszystkich nośnikach pocisków. Nie minęło dużo czasu, zanim okrążyli pocisk z powrotem na swoje terytorium i chcieli dodać kolejny cel.

Wyglądało na to, że McNiven początkowo ich odrzucił blokując potężnego obrońcę, ale krążek po raz kolejny nie był osłonięty i Michaelis dośrodkował Josha Ho-Sanga, by podwoić przewagę Marlesa.

Drugi gol obudził Rocketa, patrząc, jak pod koniec pierwszej połowy będzie mógł utrzymać mecz. Idąc w kierunku celów z Toronto, pocisk Rocket zajął pierwsze miejsce w chaotycznym zamieszaniu w zagłębieniu. Kevin Roy oszołomił Calgrena za siatką, trafiając bramkarza Marleysa i podanie Rafaela Harveya Benarda z przodu. Harvey-Benard rzucił się do ucieczki, gdy Calgren próbował wskoczyć z powrotem, ale kłopotliwy skrzydłowy zdołał wymknąć się na swój drugi dom w sezonie.

READ  Toronto Maple Leafs Ryan Hardy Toronto Marlies AHL Nowa Fundlandia ECHL Growlers Chicago Steel USHL

Późna gra Rocket Force była szansą na wyrównanie Lavala, ale marny rzut karny Marlesa nie pozwolił Rocketowi dokończyć pierwszej połowy.

Pęd rakiety kontynuował rozpoczęcie drugiego okresu, nawet gdy gwizdano zbyt wielu ludzi na lodzie. Siódme zabójstwo z rzutu karnego Lavala wydawało się zbyt mocne, ponieważ nie dawało Marleysowi realnej szansy na zakwalifikowanie się. Świetny solowy doskok Corey Scheunemann pomógł wyeliminować mały rzut karny.

Cole Coffield również rozpoczął drugi lot, wisząc między przeciwnikami i stwarzając okazje w długiej turze w strefie ataku. Ale po tym, jak siał spustoszenie strzałem, bramkarz Marles doznał kontuzji i musiał zostać zastąpiony przez Michaela Hutchinsona.

Potem pierwsza passa Marily wróciła do akcji przeciwko rakiecie, a zza siatki Michaelis strzelił swoją trzecią asystę tego wieczoru, kiedy Ceni wyskoczył z obrony, by pogrzebać swoją szansę.

Po tym, jak Power Game się nie powiódł, w Rocket wszystko potoczyło się w szybkim tempie. Strzał Michaiła Abramowa trafił w słupek, a McNeven nie zdołał znaleźć luźnego krążka, co pozwoliło Joeyowi Andersonowi wrócić do domu w butach do skateboardingu i zdobyć Toronto trzy gole przewagi.

Ta przewaga szybko wzrosła do 5:1, kiedy Alex Steves z Simeona Der-Arguchinsteva trafił przez McNavina, kończąc frustrującą noc dla bramkarza rakiety.

Trzeba przyznać, że Laval nie przyjął deficytu, ponieważ nadal spadali przed Marleyami i znaleźli kolejny cel. Wielki strzał Louiego Belpidio odbił się od Xaviera Ouelleta, który strzelił do Hutchinsona. Bramkarz nie krył wszystkich krążków, dzięki czemu Gabriel Burke miał okazję podnieść piłkę nad nim i sprawić, że będzie to trzybramkowy mecz z główką w trzeciej rundzie.

Wczesna gra siłowa trzeciego etapu nic nie dała, ale kilka chwil później rakieta doznała kolejnego pęknięcia w przewadze człowieka i tym razem druga jednostka uczyniła to ważnym. Scheunemann złapał goblina wzdłuż Niebieskiej Linii i ostatecznie nakarmił nim Belpidio. Człowiek obrony przeciwrakietowej wszedł na linię frontu i oddał strzał obok Hutchinsona, aby dać Lavalowi trochę tak potrzebnego życia.

READ  Steve Phillips Guerrero wstaje, gdy Bullpen Blue Jays eksploduje

Marlies zagrozili, że powiększą przewagę, mając teraz słabą dwubramkę, gdy Ouellet skierował się w pole karne, aby przypiąć. Po raz kolejny kara za zabicie rakiety skradła show, gdy Lukas Vejdemo odmraża i wyrywa strzał i nagle sprawia, że ​​jest to gra z jednym golem.

Po kiepskim rzucie karnym wykonanym przez Toby’ego Becketta Bessona, postawił rakietę w trudnym miejscu. Tak było do czasu, gdy genialny krótki doskok Laurenta Dauphina przywołał Rocket i wysłał grę na czterech przeciwko czterem. Przy całej dodatkowej przestrzeni Caufield osiągnął wypłatę w typowy dla Caufield sposób. Szybko zebrał luźny dysk w strefie neutralnej i wycofał się w obszar Toronto. Ponieważ obrońca nie był w stanie nadążyć, otworzył złowrogi nadgarstek, aby całkowicie zniwelować deficyt czterech bramek.

Kevin Boleyn trzymał stamtąd drzwi szczelnie zamknięte i jest mało prawdopodobne, że Rocket i Marlisse poszli do pracy po godzinach.

Jeśli trzeci semestr dotyczył ataku rakietowego, to nadgodziny dotyczyły wyłącznie Pauliny. Rezerwowa osłona sieci Rocketa była pod ręką przy każdej wspaniałej okazji dla Marles, w tym obracającej się różdżki, aby odmówić Seneyowi hat-tricka i zmusić grę do rzutów karnych.

Ponieważ między tymi dwoma zespołami nie było nic naturalnego, zagłębiłem się w dziewięciu strzelców, zanim pocisk w końcu usunął ich na dobre. Coffield strzelił gola od razu, a Ho-Sang zgodził się z Marleyami. Po tym, jak Joey Anderson strzelił gola w jednej części jednego z wydarzeń, Vejdemo oddał wspaniały strzał, aby utrzymać serię rzutów karnych. Następnie, po tym, jak Pauline zaprzeczyła Pavelowi Gogolevowi, Harvey Benard oddał wspaniały strzał z bekhendu i wykończył cudowny powrót Rakiety.

Wynik końcowy: Laval 6, Toronto 5 (SO)

Rocket jest teraz zamknięty do sobotniego wieczoru, kiedy udają się do Belleville, aby rozpocząć trzymeczowy mecz z Senatorami o 19:00.

READ  Cyril Jean wybiera Aleksandra Wołkowa za jednogłośny gest decyzyjny | UFC Vegas 30

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top