Google ogłasza poprawę jakości zdjęć w Zdjęciach Google dla milionów użytkowników

Nowa technologia Zdjęć Google może znacznie poprawić jakość obrazu dla milionów użytkowników Zdjęć Google, a ostatecznie także dla wszystkich innych.

Więcej od ForbesaNowy Samsung Leak ujawnia radykalną aktualizację Galaxy S23

Jednym z wyjątkowych punktów sprzedaży aparatu Pixel jest technologia Google „Real Tone”, która robi zdjęcia Różne odcienie skóry Dokładniej podczas robienia zdjęć. Teraz, na tegorocznej konferencji Google I/O, firma ogłosiła, że ​​w Zdjęciach Google pojawią się nowe filtry Real Tone. Umożliwi to edycję i ulepszanie dowolnych istniejących zdjęć za pomocą nowych filtrów zaprojektowanych we współpracy z profesjonalnymi twórcami zdjęć, którzy według Google „słyną z pięknych, dokładnych zdjęć swoich obiektów”. Filtry powinny umożliwiać osobom, zwłaszcza o ciemniejszej karnacji, uzyskanie dokładniejszych i lepiej wyglądających wyników.

Nowe korekty odcieni skóry Google zostały ocenione przy użyciu pliku skala odcienia skóry mnicha, dziesięciopunktowa skala chromatyczna zaprojektowana do reprezentowania szerszego zakresu różnych odcieni skóry niż inne obecnie dostępne skale. Google pracuje nad udostępnieniem Skali Mnicha jako projektu open source do użytku przemysłowego w celu ulepszenia sposobu, w jaki ciemne odcienie skóry są przedstawiane za pomocą technologii, i zmniejszenia wszelkich nieodłącznych uprzedzeń, które mogą się znaleźć. projekty sztucznej inteligencji.

Skala mnicha znajdzie się również w algorytmach wyszukiwania Google, na przykład w celu umożliwienia optymalizacji wyników wyszukiwania grafiki w zależności od odcienia skóry.

Oczekuje się, że nowe filtry Real Tone pojawią się w Zdjęciach Google w ciągu najbliższych kilku tygodni na wszystkich platformach.

Podążać Umieść tweeta na Instagramie

Więcej od ForbesaGoogle anuluje masową aktualizację ze Zdjęć Google

READ  Pozew mówi, że przychody ze sklepu Google Play App Store w 2019 roku wyniosły 11,2 miliarda dolarów

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top