Oto darmowy Amazon Prime Gaming na sierpień 2022 r.

Jeśli możesz w to uwierzyć, jesteśmy już pod koniec lipca. Choć wygląda na to, że latanie w tym roku jest blisko, jest przynajmniej kilka dobrych wiadomości. Nowy miesiąc oznacza, że ​​pojawiły się nowe gry, które można odebrać w różnych usługach subskrypcji (nie są one same w sobie „bezpłatne”, ponieważ płacisz miesięczną opłatę).

Nie dajmy się już dłużej owijać w bawełnę. Oto gry, z którymi członkowie Amazon Prime Gaming mogą utknąć w sierpniu:

  • StarCraft: Remastered
  • Zach McCracken i Alien Mindbenders
  • Potwory z wyspy Maravilla
  • Przetłumacz ponownie
  • trzeźwiący
  • Tajemnice rodzinne: toksyczne obietnice

StarCraft: Remastered To oczywisty nagłówek w tym miesiącu, ale niektóre inne tytuły również wyglądają interesująco. Nie mogę uwierzyć, że o tym nie słyszałem Zach McCracken i Alien Mindbenders Do teraz. Jest to przygodówka LucasArts z 1988 roku, wskaż i kliknij, którą desperacko muszę sprawdzić.

Potwory z wyspy Maravilla Brzmi jak zimna gra fotograficzna, podczas gdy Przetłumacz ponownie Jest to zgrabnie wyglądająca Metroidvania z naciskiem na hakowanie. trzeźwiący to platformówka typu roguelite i Tajemnice rodzinne: toksyczne obietnice Jest to gra ukrytych przedmiotów. Wydaje się, że w tym miesiącu każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli masz subskrypcję Prime i komputer do gier, wydaje się, że warto sprawdzić wszystkie te rzeczy Najlepsza witryna do gier.

Otrzymasz również darmowe prezenty na wiele ważnych gier w sierpniu, takich jak Fall Guys, Call of Duty, New World, martwi za dnia A Rękopisy szejka online.

Amazon aktualizuje swoją ofertę gier na Kanał Luna Prime Games Co miesiąc są też co najmniej dwa absoluty kiełbasy w sierpniu. Funkcje drużyny Sterowanie: Edycja Ultimate, Myst, Garfield Kart A stalowy atak. Możesz grać w nie bez dodatkowych kosztów, jeśli jesteś głównym członkiem.

Więcej od ForbesaKontrola jest teraz bezpłatna na urządzeniach mobilnych, jeśli jesteś klientem AT&T

READ  Apple ostrzega przed luką w zabezpieczeniach iPhone'a, iPada i Maca

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top