Globalne możliwości rozwoju środków ochrony indywidualnej w przestrzeniach zamkniętych

Światowy rynek środków ochrony osobistej do przestrzeni zamkniętych znajduje się w początkowej fazie wzrostu. Dochód rynkowy w 2020 roku wyniósł 235 USD. 3 miliony i wyniesie 276 dolarów. 7 milionów do 2025 r., co oznacza wzrost przy złożonej rocznej stopie wzrostu (CAGR) wynoszącej 3.

NOWY JORK, 7 października 2021 (GLOBE NEWSWIRE) – Reportlinker.com ogłasza wydanie raportu „Globalne możliwości rozwoju sprzętu ochrony osobistej w przestrzeniach zamkniętych (PPE)” – https://www.reportlinker.com/p06169444/?utm_source=GNW
3% (od 2020 do 2025 r.) Wśród segmentów użytkowników końcowych, media i oczyszczanie ścieków oraz produkty i usługi rolnicze to dwa największe sektory, z udziałem w przychodach odpowiednio 16,2% i 15,1%, a następnie produkcja z 7,2% oraz elektryczność i sprzęt elektroniczny 6,8% w 2020 r. Ścisłe wdrożenie norm regulacyjnych i zwiększona świadomość użytkowników końcowych na temat zagrożeń w przestrzeniach zamkniętych doprowadzą do wzrostu rynku. Ochrona przed upadkiem jest największym segmentem produktów, odpowiadając za 26,4% udziału w rynku w 2020 r., za nią plasuje się ochrona karku 14,8% i wykrywanie gazu 10,4%. Rosnąca częstość wypadków związanych z zawaleniem się i przeludnieniem w zamkniętych przestrzeniach zwiększy zapotrzebowanie na ŚOI chroniące przed upadkiem, a ŚOI chroniące drogi oddechowe i ochronne będą do 2025 r. reprezentować najszybciej rozwijające się segmenty produktów, napędzane popytem ze strony mediów, oczyszczalni ścieków, produktów rolnych i rolniczych produkty. Usługi, produkcja oraz przemysł sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Wzrost liczby niebezpiecznych i niebezpiecznych środowisk pracy pobudzi wzrost w tych dwóch segmentach produktów, a ze względu na wysokie wskaźniki zgodności i rygorystyczne normy regulacyjne, Ameryka Północna ma największy rynek środków ochrony osobistej do przestrzeni zamkniętych, z około 54,9% udziałem w rynku w przychodach 2020. Całkowite przychody wzrosną z 129,2 mln USD w 2020 r. do 152,2 mln USD w 2025 r., przy skumulowanej rocznej stopie wzrostu wynoszącej 3,3%. Drager, 3M, Honeywell, MSA i Pure Safety Group to kluczowi uczestnicy rynku dostarczający rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa w przestrzeni zamkniętej dla branż użytkowników końcowych. Rosnąca preferencja dla niestandardowych produktów bezpieczeństwa i środków ochrony osobistej do przestrzeni zamkniętych, takich jak kaski, odzież ochronna i obuwie, będzie napędzać rynek, a do celów tego badania rynek został podzielony według produktów na następujące segmenty: Upadek Ochrona; Ochrona szyi, wykrywanie gazu, ochrona dróg oddechowych; i inne, w tym ochrona stóp, ochrona rąk, odzież ochronna i kamery termowizyjne. Branże użytkowników końcowych obejmują usługi komunalne i oczyszczanie ścieków, przetwórstwo żywności i napojów, produkcję, sprzęt elektryczny i elektroniczny, produkty i usługi rolnicze oraz produkcję i przetwarzanie minerałów. Inne branże to nafta i gaz (wydobycie i rafinacja), transport, przemysł chemiczny i pokrewne. W badaniu nie uwzględniono oczekiwań branży użytkowników końcowych. Okres studiów 2017-2025.
Autor: Anjan Kumar Roy
Przeczytaj pełny raport: https://www.reportlinker.com/p06169444/?utm_source=GNW

READ  Miliarderzy podróżujący w kosmos szerzą „choroba nieufności”, która nęka głodujący świat, Sekretarz Generalny ONZ – Technology News, Firstpost

O Reportlinker
ReportLinker to wielokrotnie nagradzane rozwiązanie do badania rynku. Reportlinker wyszukuje i porządkuje najnowsze dane branżowe, dzięki czemu masz wszystkie potrzebne badania rynku — natychmiast, w jednym miejscu.

__________________________

CONTACT: Clare: [email protected] US: (339)-368-6001 Intl: +1 339-368-6001

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top