Elon Musk twierdzi, że Twitter „opóźnia” przywrócenie płatnej weryfikacji ze względu na obawy związane z podszywaniem się pod inne osoby

Elon Musk twierdzi, że Twitter „opóźnia” przywrócenie płatnej weryfikacji ze względu na obawy związane z podszywaniem się pod inne osobyBiznes CNN

— powiedział Elon Musk w poniedziałek wieczorem Twitter „opóźnia” ponowne uruchomienie planu weryfikacji płatnych kont Ze względu na ciągłe obawy związane z podszywaniem się pod inne osoby na platformie mediów społecznościowych.

Musk napisał w ćwierkać. „Prawdopodobnie wybór innego koloru będzie stosowany w przypadku organizacji niż w przypadku osób indywidualnych”.

Decyzja jest następstwem pierwszego uruchomienia płatnego planu weryfikacji Musk na początku tego miesiąca Doprowadziło to do powstania wielu kont podszywających się pod znane marki i osobistości, siejąc spustoszenie na platformie i prowadząc do exodusu głównych reklamodawców. Znacznik wyboru był od dawna używany do potwierdzania poprawności urzędników państwowych, dygnitarzy i dziennikarzy.

Aby zwalczyć chaos stworzony przez nowy system weryfikacji Twittera Nowe odznaki debiutują na wcześniej zweryfikowanych kontachktóry składał się z szarego znacznika wyboru i słowa „admin” umieszczonych pod uchwytami kont prominentnych osób i mediów, w tym CNN.

— powiedział Musk zeszły tydzień Jego abonament Blue za 8 USD miesięcznie będzie ponownie dostępny 29 listopada, ale jego oświadczenie z poniedziałku wieczorem wskazywało, że harmonogram nie zostanie dotrzymany.

READ  Zdobądź szczepionkę Moderna dla firmy Omicron

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *