Młodzi i niespokojni spoilery 21-25 listopada 2022 r

Chcesz być wdzięczny za to Święto Dziękczynienia? A co powiecie na to, że w najnowszym serwisie Soaps.com Młody i niespokojny Spoilery od poniedziałku, 21 listopada do piątku, 25 listopada Wiele związków znajduje się na nowym rozdrożu. Elena widzi zmianę w Nate’ie, Billy wkracza, gdy Chelsea go potrzebuje, a Noah przyznaje się do winy, prawdopodobnie z Ally. Wszystko to, a Diane ryzykuje podanie swoich słodyczy, pojawiając się za liniami wroga, podczas gdy nóż wciąż kroi indyka!

Młody i niespokojny Spoilery z piątku, 18 listopada:

W piątkowym podsumowaniu Diana wypowiada wojnęJack idzie na mecz Ashley, gra Phyllis z Tuckerem, a Nick i Sally podejmują decyzję.
Sally Nick Całuje Y&R

Jack i Ashley nigdy nie byli skłonni do mroźnych rozmów i prowadzą gorącą wymianę zdań. Zastanawiam się, czy tematem będzie jego bliskość z Diane, czy jej pozorne wtapianie się w Tuckera. Mówiąc o kim…

Być może Diane jest zmęczona byciem pionkiem w grze innych. W końcu staje w obronie siebie i ostrzega zdradzieckiego konspiratora Tuckera. Czy zamierzasz go zamatować… czy tylko czekać?

Trudno jest ruszyć w drogę, gdy nie jesteś do końca pewien, dokąd zmierzasz. Tak więc Nick i Sally dochodzą do porozumienia, które może określić podróż, w którą wyruszają dla nich obojga.

Młody i niespokojny Spoilery na tydzień 21 listopada:

Y&R Niespokojna starość! Opinie są prawdopodobnie niepopularne Sharon i Chelseaoraz rozstanie Abby i Chance’a oraz zachowanie Adama. Dodatkowo dowiedz się, czy Daniel wykona ruch!

Młody i niespokojny Spoilery z poniedziałku, 21 listopada:

W poniedziałkowym podsumowaniu Noah otwiera się przed SharonNate jasno określa swoje priorytety, Adam oświadcza się, a Daniel wraca!
Daniel Y&R

Może Nate zdecydował się nie tylko pogadać, ale też przejść trasę? Może się to zdarzyć, gdy Elena zauważy zmianę w jego priorytetach. Lepiej późno niż wcale?

READ  Sekrety recenzji Dumbledore'a

Noah mówi prawdę o Audrze. Pytanie brzmi dla kogo? jeden z jego kumpli? Dziewczyna Ally?

Daniel Romalotti wraca do Genui. „Kto?” Ty pytasz. Pozwól nam Galeria zdjęć z jego trudnego życia aby odświeżyć swoją pamięć. A jeśli pamięć nie wymaga odświeżenia, możesz po prostu cieszyć się zdjęciami.

Młody i niespokojny Spoilery z wtorku, 22 listopada:

Zastanawiam się, jak Lilly zareaguje, gdy Billy poprze Chelsea trudną decyzją. Z drugiej strony, to nie jest jego problem do rozwiązania. Z drugiej strony Lily jest bardzo sympatyczna.

Niezależnie od tego, czy jest to gra w kotka i myszkę z Tuckerem, czy jej zemsta przeciwko Diane, nie możemy być pewni. Tak czy inaczej, Ashley ma dziś przewagę… na ktoś.

Mówią, że chłopcy będą chłopcami. Jednak wcale nie muszą. Nie jest to wymóg. Jednak Nick potwierdza stare stereotypy, kiedy dokonuje zemsty na Adamie.

Młody i niespokojny Spoilery ze środy, 23 listopada:

Odpoczywaj, ponieważ Victor i Nikki liczą swoje błogosławieństwa, może to chwilę potrwać. Dlaczego, jest ich ogromne bogactwo, dobry wygląd, czasem kochające relacje z dziećmi i status super pary… Widzisz? Możemy to robić cały dzień.

Delikatnie mówiąc, to był ciężki rok dla Phyllis, więc co z jej największym wrogiem powstającym z grobu (który, jak przypuszczamy, czyni Diane… nieśmiertelną?) oraz jej niedawnym spotkaniem i zerwaniem z Jackiem. Ale sytuacja Red zaczyna się układać, gdy ona i jej syn Daniel urządzają przytulne spotkanie.

Obecność Diane wywołuje śmiech i życzliwość podczas świątecznej kolacji Abbottów. Żartuję – to powoduje stres. Więc. Wiele. napięcie.

Młody i niespokojny Spoilery z czwartku, 24 listopada:

Młody i niespokojny Zostanie zwolniony z relacji sportowych CBS z meczu o mistrzostwo NFL. Jeśli to nie Twoja gra, wejdź i ciesz się naszą świąteczną galerią zdjęć Zdjęcia z ostatniego Święta Dziękczynienia na wszystkich mydłach. Sos żurawinowy nie jest wliczony w cenę. (Przepraszam.)

READ  Próbowałem zrobić Dalgonę z Squid na Netflix

Młody i niespokojny Spoilery z piątku, 25 listopada:

Młody i niespokojny Zostaną zwolnieni z relacji sportowych CBS z piłki nożnej. Jeśli znudzi Ci się oglądanie, zawsze możesz zajrzeć do galerii poświęconej postaci, która od zawsze gra w tę grę – jako jedyna Victor Newman i jego liczne żony.

Zobacz, jak gwiazdy Młody i niespokojny I zapłaciłem całe mydło Hołd dla symbolu dnia, który straciliśmy W tym tygodniu w galerii zdjęć poniżej.

– Candice Young / Charlie Mason

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top