Obsada Star Trek i ekipa udostępniają aktualizacje produkcji w „Dziwnych nowych światach”, „Picard” i „Discovery” — TrekMovie.com

Wcześniej w tym tygodniu udostępniliśmy wiadomość, że Nagrywanie dźwięku już się rozpoczęło W trzecim sezonie serialu animowanego Star Trek: Dolne Pokłady. Dzisiaj dzielimy się ciekawostkami z trzech obecnie produkowanych programów Star Trek na żywo.

Dziwne nowe światy Kręcenie ósmego odcinka

Produkcja trwa pełną parą przez Dziwne nowe światy. Reżyser Amanda Rowe ujawniła w czwartek, że prowadzi odcinek. Wiadomość pojawiła się za pośrednictwem jej strony na Twitterze ze zdjęciem tabletu z datą czwartek, pokazującym, że reżyseruje ósmy (108) odcinek dziesięcioodcinkowego serialu. To pierwszy raz, kiedy Row wyreżyserowała Star Trek i pokazała swój entuzjazm, wysyłając wiadomość „TO NIE JEST KOPKA!!!!!!!!!”. 🤯🤯🤯🤯🤯 Obecnie reżyseruję #STARTREK „Wcześniej reżyserowałem wiele innych seriali, w tym płaszcz i sztyletA Patrol Zagłady, A 100.

Amanda Roe śledzi Sidneya Freelanda, który wyreżyserował siódmy odcinek nowego serialu, który w tym tygodniu udostępnił również zdjęcie planszy (z początku miesiąca). Freeland to kolejny zegar w Trek, z wcześniejszym doświadczeniem reżyserskim dla Grey’s Anatomy, Strach przed chodzeniem martwym, A rysunek nancy. Swoim entuzjazmem podzieliła się na Instagramie z komunikatem „Chcę dużo o tym powiedzieć. Ale do czasu 🏽”.

Pierwszy odcinek serialu wyreżyserował współprezenter Akiva Goldsman, ale reszta pierwszego sezonu (z tego, co wiemy do tej pory) wydaje się być wyreżyserowana przez kobiety. Oprócz Row i Freeland inne odcinki wyreżyserowali Maja Vrvilo, Leslie Hope i Andi Armanian.

W ciągu ostatnich dwóch dni dwaj nowi pisarze (Bill Wolkoff i Onitra Johnson) podzielili się swoim entuzjazmem do odwiedzenia grupy i bycia częścią programu.

Produkcja przygotowana do pokazu na pokładzie USS Enterprise kapitana Pike’a Rozpoczęty w lutym. Ostatnio gwiazdy Mocowanie Ansona A Rebecca Rommen Oferowane aktualizacje, że produkcja w Toronto przebiega sprawnie, pomimo protokołów COVID. Dziwne nowe światy Jego debiut w Paramount+ spodziewany jest w 2022 roku.

READ  42 Zdjęcia dawniej i dziś z 2000 roku

De Lance nadal działa Piccard

Mamy również krótką aktualizację produkcji Star Trek: PicardDzięki dzisiejszemu wpisowi producenta wykonawczego i showrunnera Terry’ego Matalasa. Zamieścił zdjęcie aktora Johna de Lancy siedzącego na kapitańskim fotelu w gabinecie Matalas.

Jak ujawniono w zwiastunie drugiego sezonu, De Lancie powraca do Star Trek, aby powtórzyć swoją rolę Boga Q, i przez ostatnie dwa miesiące dostarczał aktualizacje na temat Cameo, ujawniając, że pojawi się w sumie w sześciu odcinkach, obejmujących sezony drugi i trzeci serialu. de lance najnowsza inspiracja Może zepsuł nagły powrót postaci.

Został wyprodukowany w drugim sezonie dziesiątego odcinka Piccard Również Rozpoczęty w lutym w Los Angeles. Oczekuje się, że dotrze do Paramount + w 2022 roku.

Odkrycie „Zamknij” niektóre odcinki sezonu 4 w miarę kontynuowania produkcji

Kolejna przejażdżka na żywo, która trafi do Paramount+, to czwarty sezon Odkrycie. W trakcie Złota tablica Emmy Derby Współgospodarz tego tygodnia, Michelle Paradise, poinformowała o postępach:

Jeśli chodzi o datę emisji, nie wiem. Zwiastun mówił „2021”, więc popracujemy nad tym. Nie chcę zdradzać, jak długo kręciliśmy. Nasz wniosek jest napisany, że jesteśmy w trakcie filmowania. Jesteśmy w trakcie wyzwalania rzeczy. Mamy kilka wyprzedaży, które są pokazane na zdjęciach. Wykonujemy efekty wizualne. Tak wiele rzeczy się łączy i jesteśmy naprawdę podekscytowani tym, jak to wszystko się łączy.

i przez Panel Outfest W zeszły weekend pokazałem to:

Ukazał się nasz zwiastun, a nasi bohaterowie zmierzą się w przyszłym sezonie z kilkoma wyzwaniami i kilkoma sprawami, z którymi muszą sobie poradzić. Myślę, że to będzie zabawny sezon dla nich wszystkich, jeśli chodzi o stawianie wyzwań jako jednostek i kwestionowanie ich relacji między sobą oraz tego, jak te relacje mogą się rozwijać. Muszę powiedzieć, że naprawdę fajnie jest patrzeć, jak ci faceci ożywiają te historie. Uwielbiam teraz edytować i to absolutna przyjemność.

Wygląda więc na to, że zagłębiają się w edycję sezonu 4, w tym „blokowanie zdjęć” niektórych odcinków, co oznacza zakończenie cięcia odcinka, ale czekają na efekty wizualne, muzykę i inne elementy postprodukcji. Mówiąc o edycji, redaktor Scott Jamison na początku tego tygodnia podzielił się na Twitterze swoim podekscytowaniem z powodu powrotu do pracy Odkrycie Na czwarty sezon.

Chociaż protokoły COVID dodały pewne komplikacje, aktor Anthony Rapp (Paul Stamets) podczas Gold Derby zauważył również, w jaki sposób aktorzy skorzystali na opóźnieniu produkcji pandemii:

W sezonie 4 dostajemy scenariusze czasami na kilka tygodni przed zrobieniem odcinka i to są banany. W pierwszym sezonie kilka razy dostaliśmy to w ostatniej chwili, ale to było przed Michelle [Paradise] Przyleciał samolotem. W ten sposób działa bardzo ciasno i jesteśmy naprawdę wdzięczni. poważnie. Fajnie jest mieć ten wyścig, zwłaszcza gdy mamy dużo super technicznych dialogów. Wczoraj był dla mnie typowy. To było trochę później. Musiałem być tam o 8 rano, ale nie skończyłem do 22. I cały dzień mówiłem o rzeczach naukowych. Mój mózg pod koniec nocy ciekł mi z uszu, ale było to bardzo satysfakcjonujące.

Inną aktorką, która będzie miała wpływ na te późne noce na planie, jest Emily Coates (Kella Dettmer), która na początku tego tygodnia udostępniła swoje zdjęcie ze współgwiazdą Owenem Oladigo (Joan Ooscon). Coates powiedział na Instagramie: „Sfilmowałem całą noc oglądając wschód słońca z moim partnerem w zbrodni 🌴 #startrekdiscovery”.

Paramount+ ogłosił, że czwarty sezon Discovery nadejdzie później w 2021 roku.

READ  „Fantastyczny i wyjątkowy”: nowy gatunek chrząszcza nazwany na cześć Sir Davida Attenborough

Znajdź więcej wiadomości i analiz dla Star Trek Universe na TrekMovie.com.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top