Edmonton Elks przegrał remis Hamilton Tiger-Cats najdłuższa passa domowych porażek w sporcie mężczyzn w Ameryce Północnej

EDMONTON — rozgrywający Matt Shilts zdobył przyłożenie przed opuszczeniem gry z powodu kontuzji, gdy Tiger-Cats pokonali nieszczęsnego Edmonton Elks 37-29 w czwartek, odnosząc drugie z rzędu zwycięstwo Hamiltona.

Ticats poprawili się na 2-3 w sezonie, ale niestety stracili Shiltza z powodu kontuzji nogi pod koniec trzeciej kwarty.

Edmonton spadł do 0-6, najgorszy start w historii franczyzy.

Domowy wróżbita kontynuuje z Elks, którzy przegrali 20 prostych meczów u siebie w CFL, passa daremności, która sięga 12 października 2019 r.

Przegrana związana z najdłuższą passą home run wśród głównych lig zawodowych w Ameryce Północnej.

Louis Browns z Major League Baseball przegrał 20 razy z rzędu w 1953 roku, zanim został Baltimore Orioles w następnym sezonie.

Edmonton również przegrał łącznie 10 meczów z rzędu.

Elks dostali przerwę, gdy Tyler Ternowski Hamiltona zmarnował otwierającego, a Jordan Reeves był tam, by strzelić gola dla Edmonton, ostatecznie prowadząc do bramki z gry z 24 jardów Deana Faithfulla, jedynego, który strzelił gola w pierwszej kwarcie.

Faithfull kopnął gola z gry z 40 jardów na mniej niż cztery minuty przed końcem drugiej kwarty i podwoił prowadzenie Edmonton.

Tiger-Cats powrócili po kolejnym posiadaniu i objęli prowadzenie, gdy podanie z 54 jardów od Shiltza do Tima White’a zapewniło Jamesowi Butlerowi 8-jardowe przyłożenie.

Edmonton miał szansę odzyskać prowadzenie po tym, jak Kevin Brown przejechał 49 jardów do 13-jardowej linii Hamiltona, ale rozgrywający Elks, Taylor Cornelius, został przechwycony przez Gavina Elliotta.

Bramka z gry Marka Leggio z 28 jardów dała Hamiltonowi prowadzenie 10:6 po pierwszej połowie.

Elks dobrze rozpoczęli trzecią kwartę, kiedy Cornelius wykonał podanie do Kyrana Moore’a, przewrócił je i kopnął na 54 jardy, zdobywając przyłożenie.

Jednak Hamilton odpowiedział szybko.

Powrót z kickoffu z 46 jardów przez Tyreika McAllistera spowodował powrót z kickoffu z czterech jardów w strefie końcowej przez Shiltza.

READ  Patrick Alvin nie wie, czego chcą fani Canucks

Następnie Tiger-Cats objęli prowadzenie 24-13, gdy Cornelius głupio próbował wyrzucić piłkę, zamiast przyjąć worek, a piłka trafiła bezpośrednio w ręce Cat Stavrosa Katsantonisa, który otrzymał piłkę 33 jardy w poprzek linii bramkowej . wybrać sześć.

Hamilton został jednak trafiony pod koniec trzeciej kwarty, gdy Shiltz upadł trzymając się za lewe kolano po uderzeniu i trzeba było mu pomóc zejść z linii bocznej. Taylor Powell zajął jego miejsce i zaledwie dwie gry później znalazł White’a na 17-jardowym złapaniu przyziemienia po swoim pierwszym podaniu CFL.

Jarret Doege zastąpił Corneliusa jako centralny element Elks i zaprojektował solidny napęd, kończąc go dwujardowym niszczycielem czołgów prowadzonym przez Browna. Faithfull przegapił nawrócenie.

Liegghio kopnął do kosza z gry z 22 jardów w połowie czwartej.

Na mniej niż minutę przed końcem Doege podał do Stephena Dunbara Jr., który zdobył siedem jardów przyłożenia.

Po udanym rzucie bocznym, Elks dodali bramkę z gry z 45 jardów autorstwa Faithfull, aby zakończyć walkę.

notatki

Obie drużyny spotkały się tylko raz w zeszłym sezonie, a Elks odnieśli ekscytujące zwycięstwo 29-25 w Hamilton w Canada Day… Wśród kontuzji, których doznały Elks, byli ofensywni liniowi Andrew Garnett, defensywni obrońcy Aaron Grace, Ed Jenney i MarloShawn Franklin Junior. . i linebackers Woodley Apollon i Eli Mencer… Wyszedłem z kontuzjami Tiger Cats Mason Bennett, linebacker Mason Manalo, linebacker Beau Levi Mitchell, ofensywni liniowi Alex Fontana i Joel Figueroa, defensywny wślizg Dylan Wynn i defensywny obrońca Tunde Adelec .

Domowe nieszczęścia

Aby dać Elksom przegraną home run z dodatkowej perspektywy, Pittsburgh Penguins ustanowili rekord NHL z 14 kolejnymi porażkami na własnym lodzie w sezonie 2003-04. Rekord NFL pod względem kolejnych porażek wynosi 14 z rzędu, podobnie jak Dallas Cowboys z lat 1998-99 i St. Louis Rams z lat 2008-2010. Rekord NBA wynoszący 19 porażek z rzędu należy do Dallas Mavericks z sezonu 1993-94.