DL Hughley mówi w swoim programie radiowym: Kanye West byłby „już na straży”, gdyby „miał waginę”

Oryginalni królowie komedii Aktor i komik D.L. Hughley wypowiedział się przeciwko niedawnemu zachowaniu Kanye Westa, argumentując, że gdyby muzyk był „kobietą”, byłby już pod opieką.

W ciągu ostatniego miesiąca raper „Flashing Lights” wywołał powszechne oburzenie za noszenie koszulki „White Lives Matter” podczas pokazu mody, publikowanie i werbalizowanie dużej liczby antysemickich komentarzy: Porównuje się do George’a Floydamężczyzna z Minnesoty, który został zabity przez funkcjonariuszy policji w maju 2020 r.

A ostatnio w Udostępnij na InstagramieRaper porównał się do Emmetta Tilla, młodego chłopca, który został brutalnie zamordowany przez białych mężczyzn w 1955 roku.

Seria zachodnich kontrowersji doprowadziła do jego upadku przez Adidasa i Pozew złożony przez rodzinę Floyda w sprawie „fałszywych oświadczeń”.

W odpowiedzi na „nieregularne” zachowanie 45-letniego artysty zdobywcy nagrody Grammy, Hegleya, który grał główną rolę w sitcomie lat 80. Heglowiepotępił działania Zachodu.

„Teraz nie rozumiem, jakie jest porównanie między nim a George’em Floydem lub Emmettem Tillem, o ile wiem, Kanye powstanie ponownie” – powiedział Hegley. TMZ Paparazzo w niedawnym wywiadzie.

Te dwie osoby już się nie podniosą. Zawsze umrą. Umarli z powodu białej supremacji”.

DL Hughley i Kanye West

(Obrazy Getty’ego)

Ukończył:[Floyd] Zmarł na kolano na szyi, ale mimo to zmarł od podrobionego banknotu 20 dolarów i Ameryka to usprawiedliwiła.

Emmett Till zmarł z powodu gwizdania białej kobiety. Powiedział o Zachodzie, masz teraz kłopoty, ponieważ nie możesz milczeć.

Ciesz się nieograniczonym dostępem do 70 milionów utworów i podcastów bez reklam dzięki Amazon Music Zarejestruj się teraz, aby skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Udział

„Cała sprawa zaczęła się od Kanye Westa, który miał na sobie koszulkę „White Lives Matter”, a potem zaszło tak daleko”.

Hegley dodał: „Gdyby Kanye był kobietą, gdyby miał waginę, byłby już pod opieką. Zapytaj Wendy Williams lub Britney Spears, a nie zrobili połowy złych rzeczy, które zrobił”.

Zapytany, czy uważa, że ​​Zachód „powinien mieć się na baczności”, wyjaśnił Heigley: „To nie zależy ode mnie.

„Nie jestem tym zainteresowany. Interesuje mnie upewnienie się, że ludzie rozumieją szkody, jakie powoduje.”

niezależny Przedstawiciel Zachodu sięgnął po komentarz.

READ  Kaguya-sama: Love is War Series doczeka się filmu anime - Aktualności

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top