DL Hughley mówi w swoim programie radiowym: Kanye West byłby „już na straży”, gdyby „miał waginę”

DL Hughley mówi w swoim programie radiowym: Kanye West byłby „już na straży”, gdyby „miał waginę”

Oryginalni królowie komedii Aktor i komik D.L. Hughley wypowiedział się przeciwko niedawnemu zachowaniu Kanye Westa, argumentując, że gdyby muzyk był „kobietą”, byłby już pod opieką.

W ciągu ostatniego miesiąca raper „Flashing Lights” wywołał powszechne oburzenie za noszenie koszulki „White Lives Matter” podczas pokazu mody, publikowanie i werbalizowanie dużej liczby antysemickich komentarzy: Porównuje się do George’a Floydamężczyzna z Minnesoty, który został zabity przez funkcjonariuszy policji w maju 2020 r.

A ostatnio w Udostępnij na InstagramieRaper porównał się do Emmetta Tilla, młodego chłopca, który został brutalnie zamordowany przez białych mężczyzn w 1955 roku.

Seria zachodnich kontrowersji doprowadziła do jego upadku przez Adidasa i Pozew złożony przez rodzinę Floyda w sprawie „fałszywych oświadczeń”.

W odpowiedzi na „nieregularne” zachowanie 45-letniego artysty zdobywcy nagrody Grammy, Hegleya, który grał główną rolę w sitcomie lat 80. Heglowiepotępił działania Zachodu.

„Teraz nie rozumiem, jakie jest porównanie między nim a George’em Floydem lub Emmettem Tillem, o ile wiem, Kanye powstanie ponownie” – powiedział Hegley. TMZ Paparazzo w niedawnym wywiadzie.

Te dwie osoby już się nie podniosą. Zawsze umrą. Umarli z powodu białej supremacji”.

DL Hughley i Kanye West

(Obrazy Getty’ego)

Ukończył:[Floyd] Zmarł na kolano na szyi, ale mimo to zmarł od podrobionego banknotu 20 dolarów i Ameryka to usprawiedliwiła.

Emmett Till zmarł z powodu gwizdania białej kobiety. Powiedział o Zachodzie, masz teraz kłopoty, ponieważ nie możesz milczeć.

Ciesz się nieograniczonym dostępem do 70 milionów utworów i podcastów bez reklam dzięki Amazon Music Zarejestruj się teraz, aby skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Udział

READ  James Corden odpowiada na oskarżenia, że ​​skopiował żart Ricky Gervais | James Corden

„Cała sprawa zaczęła się od Kanye Westa, który miał na sobie koszulkę „White Lives Matter”, a potem zaszło tak daleko”.

Hegley dodał: „Gdyby Kanye był kobietą, gdyby miał waginę, byłby już pod opieką. Zapytaj Wendy Williams lub Britney Spears, a nie zrobili połowy złych rzeczy, które zrobił”.

Zapytany, czy uważa, że ​​Zachód „powinien mieć się na baczności”, wyjaśnił Heigley: „To nie zależy ode mnie.

„Nie jestem tym zainteresowany. Interesuje mnie upewnienie się, że ludzie rozumieją szkody, jakie powoduje.”

niezależny Przedstawiciel Zachodu sięgnął po komentarz.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *